Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz spoilertrade #7124 üzenetére

    fuh ez az első kép, ez....hát elég perverz hiba :D

    (most láttam meg egyébként, hogy Te nem is beszéltél hardveres hibáról, szóval az előző hozzászólásom bizonyos részét tekintsd tárgytalannak....)

    amit szerintem meg kellene próbálnod: flashtool segítségével vissza kellene pakolni valamelyik gyári firmware-t.
    ha jól értettem, akkor ezidáig csak a SUS vagy a PCC segítségével próbáltad a javítást (ez a módszer nem tudom, mennyivel több, mint egy sima factory reset a telefonról indítva...)
    a flashtool viszont újrapakolja az egész rendszert! szóval jó eséllyel megoldódik ez a probléma.

    innen szedd le a Flashtool legfrissebb verzióját: [link]
    ez az .54-es firmware: MT27i_6.1.1.B.1.54_Global.ftf

    a flashtool használatához részletes leírást találsz az összefoglalóban, a "Szoftverfrissítés" résznél.

    ha elakadnál, szólj nyugodtan!

    már bánom egyébként, hogy anno nem teszteltem tüzetesebben az érintőképernyős hibát....igazából akkor még belül voltam a 3 napon, és arra voltam kíváncsi, a frissítéssel elmúlik e...vagy vigyem vissza.
    nálam is hasonló jelenségek voltak, de teljesen random módon jött rá az 5 perc...a képernyő jobb-alsó sarka volt nálam is a kritikus pont (ha jól értem, Nálad is) - fekvő tájolásban, bal oldalára fordítva pedig nagyon nehezen tudtam lehúzni az értesítősávot...gyakorlatilag nem érzékelt semmit a képernyő szélén.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák