Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    válasz Patrick76496 #7857 üzenetére

    Rengeteg bongeszes,YouTube,uzenetkzkdes(messenger es tarsai) ,email,filmnezes ha eppen olyan oram van ami szamomra teljesen ertelmetlen (pl.: rajz),netes tarhely elerese barhonnan,zene,képek (keszites es nezegetes /orarend stb/) meg persze telefonalas. Nalam ezek kozul kettot tudott teljesiteni: film es zene. Messengert allandoan bezarta vagy ha nem azt akkor billentyuzetet lotte ki. Viber egyenesen megolte az egesz telefon hasznalhatatlanna lassult. YouTube ment de ugye 360p. e-mailt total hülyén szinkronizalt (allandoan kilotte a mail hatterfolyamatot ezert nem jelzett) böngészőt szinten szerette 3 lapnal bezarni (tobb nem kell de 3-t tudjon akar ujratoltessel is csak ne zarja be),telefonalni se lehetett vele mert befagyott az egesz es nem lehetett elhuzni a csuszkat ha en hihivtam akkor meg miutan felvettek 5-10-15mp-ig semmit se hallottak belole meg en se. Es meg holnap reggelig sorolhatnám a gondokat ezzel az atkozott ipari hulladekkal ami 2 even at megkeseritette az eletem. Es h mi a bajom a Sonykkal? AZ H MIND ILYEN OKADEK SZOFTVERESEN. (nem egyet soroltam fel mar a multkor is) eleinte en is ugy voltam mint a tesztiro aztan huzamosabb hasznalat utan kiderult az igazsag... Amelyik gyarto ilyen katasztrofalisan rossz telefonokat (nem egyet es nem kettot) ad ki a kezebol az assa el magat. Jo melyre! Sony termek kozelebe nem megyek mert elkap az ideg ha meglatom a markanevet...

    szoval a problemam vele szinte minden amire egy okostelefont hasznalnek. egyedul a zene (bar ez is be szaggatott kepernyozar lezarasanal es feloldasanal meg volt h bezarta) es a fizikai minoseg amivel meg voltam elegedve.

    [ Szerkesztve ]

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák