Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muratomi1

    senior tag

    Ha valaki el tudja nézni a Sony-nak a frisitési gondokat, az nem én vagyok :D
    Nekem egy Xperia pro telefonom van, tesómnak meg egy Sola-ja.Az Xperia J-nek hasonló hardveres cucca van mint az Xpro-nak, és hiába van ez így az enyémre nem jön ki frissités soha többet. Volt egy év azt kész, de persze nyitott a bootloaderem szóval én nem is sopánkodok annyira mint a tesóm aki januárban kapta az új telefonját. Volt rajta gb, jött az ics frissités azt annyi, pedig sokkal de sokkal jobb az a telefon mint a 2011-es xperiák, vagy mondjuk pl az XJ. Igen a go-ra lesz frissités.. ne mondja senki, hogy ez nem kiszúrás a sola, u tulajdonosokkal. Ha egyszer fel lehet pakolni egy Jelly Beand az xda-nál az u-ra vagy pedig a sola-ra akkor a Sony-nak is kötelessége lenne megtenni a jelly bean frissitést! Csak hogy tisztázzuk, a sola-t sokan a telenornál vették meg, mert egész jó áron volt...
    persze hogy jó nagy ellenkezés van a sony oldalán a frissitésekkel kapcsolatban..ennyit a sony-ról. Marad a Nexus :D( akinek lesz rá pénze..)

    take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

Új hozzászólás Aktív témák