Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anorche1

    őstag

    válasz Bkrisz9 #3405 üzenetére

    Root explorer -rel a system mappában lévő build.prop fájlt juttasd fel a gépedre, nyisd meg egy szövegszerkesztővel (ne office -al, mert ha véletlen formázott szövegként mented el, valszeg nem fog működni) pl. notepad (jegyzettömb) vagy amit én ajánlok notepad++, és a fentebb említett sorokat másold be, mentsd el, és írd felül vele a régit. A /system//lib/egl mappában lévő egl.cfg -vel jár ugyan így el, csak itt nem hozzá adunk, hanem elvesszük az első sort, mentés, majd vissza a helyére. És az ugyan ebben a mappában lévő /libGLES_android.so fájlt vagy töröld ki, vagy nevezd át (a linken libGLES_android.so.bak -nak nevezik, de az lényegtelen). Root explorernek ezt használom: [link] (a beállításokban lehet a root explorert bekapcsolni).
    Én még anno az xperia mini -en próbáltam ezt, inkább csak lassított. Nekem ezek a build.prop sorok váltak be (és az egl.cfg első sorának törlése)
    debug.sf.hw = 1
    debug.composition.type=cpu
    debug.composition.type=gpu
    debug.egl.hw=1
    persist.sys.NV_FPSLIMIT=60
    ro.max.fling_velocity=12000
    ro.min.fling_velocity=8000
    windowsmgr.max_events_per_sec=95
    debug.performance.tuning = 1
    video.accelerate.hw = 1
    persist.sys.scrollingcache = 4
    persist.sys.smoothscrollbar = true
    debug.mdpcomp.logs = 0
    logcat.live = disable

    (a "#Media quality improvements" alatti részt sose próbáltam)

    Szerk. Most látom hogy a topicot kicsit átszerkesztették. De a második hozzászólásban ott az eredeti link.

    [ Szerkesztve ]

    "It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Új hozzászólás Aktív témák