Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zdanee

    őstag

    Megpróbáltam megszabadulni a Facebook alkalmazástól. Gondoltam a fenének van szüksége arra, hogy ha három naponta egyszer megnyitom, folyamatosan 30-40 MB-t egyen a memóriámból, helyette majd használom a mobilos oldalt vagy a friendcastert. Nosza, rootolva vagyok, letöröltem. Igen ám, csakhogy a Timespace alkalmazás ügye erősen épít a facebook-ra, köztük van valami szinkronizáló alkalmazás (com.sonymobile.socialengine.app), no ez innen minden harmadik másodpercben bejelentette, hogy leállt. Sebaj, letiltottam ezt is. csakhogy innentől kezdve ha beléptem a naptárba, az is kifagyott (facebook fiók be volt állítva). Törölhettem a fiókot, az nem érdekelte. Végül kénytelen voltam visszarakni a facebookot és újraindítást követően szoftverfrissítés menüpont segítségével visszaszerezni a letiltott plugineket. Tanulság: a Facebook még akkor is képes megkeseríteni az életedet, ha egyáltalán nem használod. Legközelebb ha mobilt választok, szempont lesz, hogy a Facebook ne legyen integrálva... :W

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák