Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz IstvánLászló #26008 üzenetére

    10W48 az nekünk jó, mert az jelenti hogy régi.
    Egyébként ez 2010 48-ik hetet jelent. 11W28 után van gond...

    Nehezebb lesz összekukázni a netről a leírásokat bár szerintem nekem van pár mindjárt megnézem.

    2.1-es androiddal felejtsd el a youtube-ot meg úgy egyáltalán mindent, azzal a készülék egy darab kavics.
    Tessék már megérteni hogy a youtube nem a netet hiányolja hanem választ nem kap mert már évmilliók óta másképp kellene kommunikálnia.

    Ha fel tudsz rakni egy 2.3-at vagy 4.1-et akkor még előfordulhat, hogy lehet valamire használni a telefont. De majdnem azt mondom jobban jársz ha odaadod hozzáértőnek. Persze pénzt nem ér egy Ft-ot sem. Mert annyi erővel veszel egy sokkal korszerűbb okostelefont gombokért, ami szintén botrányosan elavult lesz csak nem ennyire.

    Most összecsomagoltam a nagyon régi bootloadernyitó cuccot meg a flashtoolt, Java meg WindowsXP vagy Windows7 kell hozzá. De elmagyarázni nem fogom tudni.
    [link] [link] [link]

    elsőként a bootloadert kellene kinyitni
    tekintettel a telefon korára, a legtöbb link halott lesz

    maradjunk annyiban hogy mivel nekem meg haveromnak minden megvan ha itt lenne nálam kiszenvedném, de hogy mindent összeszedjek átküldjek, lemagyarázzam, az már nem menne
    a neten meg már semmi nincs

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák