Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz quailstorm #26007 üzenetére

    Köszönöm ismételten a kedves válaszodat hogy időt is szántál rám és szabadidőd rovására tetted önzetlenül idáig is. :) :R
    A kép amit küldtél sokat segítettél vele, így már sikerült meg is találnom a gyártási dátumát.
    Az akku alatti matricáról a gyártási dátuma: 10W48
    A gyártási dátumot nem is tudtam hogy így is jelölik, számomra meglepetten tapasztaltam.
    A jelölést a készülékeken nem ilyenformában szokták alkalmazni, de ezek szerint gyártófüggő is lehet.
    Hát legalább már most tudom hogy ilyenformában is alkalmaznák.
    Beidézem amit mondasz, "Az a baj, hogy tudom hogy ez neked mennyire nehéz lenne és most nem sok energiám van hozzá", ezt teljesen megértem én is idáig is szabadidőd rovására segítettél. :R
    Beidézném megint amit mondasz," Xperia X8-ban hardveres MP4 enkóder van, nem CPU-ból megy a youtube, 360p tükörsimán, kötelező...", nálam nem így van mert hibát dobot,"There is no network connection right now. Please try again later.", itt elakadtam mert nem Pc és összehasonlítást is elfelejtem, mint a Linux esetében is meg is tetem.
    A wifi-s routerrel csatlakozva vagyok most is laptopommal a netre és stabilan tudom is használni.

    A telefonom böngészője működik gond és probléma ezzel nincs is.
    Kérdezném konkrétan ha majd lenne időd válaszolni is telefonomon felejtsem el a youtube nézését?
    Még egy kérdésem lenne telefonomat ha flashelni is szeretném a youtu működni is fog vagy felejtsem el.
    Még egy kérdésem lenne, saját felelősségemre nekem mennyire nehéz lenne flashelni?
    A lényeg a szabadidőddel és jó szándékoddal nem is akarok visszaélni, nem is szokásom ilyet tenni de ha válaszolsz előre is köszönöm most neked.

    Üdv, István
    :) :R

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák