Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trita

    tag

    válasz Sztif #3118 üzenetére

    Lehet ,hogy azt mondjátok majd a kutyát nem érdekli,minek okoskodik itt egy nő,de mivel sokat olvasgatlak benneteket,le kellett,hogy irjam,kikivánkozik belőlem egy ellenvélemény.Nos sajnos pár hete eladtam a Ray-emet(megszorultam hirtelen anyagilag,és ez tünt a leggyorsabb megoldásnak).Nagyon megbántam,mivel imádtam azt a telefont.Azon emberek közé tartozom,aki sokáig keresgélt,cserélgetett,mig végül a Ray lett a nyerő.Miután eladtam akkoriban járt le az előfizum,és a T-mobilnál drágálltam a Rayt ,meg csak feketében volt nekik és azt nem akartam,ezért mivel a Lumiát nagyon olcsón akciózták,azt vettem.SAJNOS.Tényleg szép,meg gyors,meg minden,de én nem szeretem.Nekem nagy is,nem olyan igényes mint a ray,és furcsa is az op rendszer.A kamerája meg szerintem pocsék.(rayhez viszonyitva).Szóval most duzzogok,szidom magam,és árulom,hátha vkinek meg pont az jön be,és vehetek megint egy Rayt.Nekem lehet ,hogy szerencsém vokt a telommal,de én nem tapasztaltam a sokatok által leirt szaggatásokat stb. :K

    Rita

Új hozzászólás Aktív témák