Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • correctman

    tag

    Én is a GSMLine-nál vettem meg kb 2 hete a full dobozos verziót 88k-ért. gondolom a 79-es ajánlat az a csumpi változat. 12 bolti gari + 24 sw garit adtak rá.
    Akksi beállt 2 napra a kezdeti 1-ről. Ez a 2 nap erőteljes használatot jelent. Folyamatos szinkronizáció , néha wifi , netezés , játék. Előtte GalaxyS-em volt de ahhoz képest jobb a helyzet. Gondolom a kisebb kijelző miatt mert az akksi mendkettőben 1500mA-es.
    Nagyon meg vagyok vele elégedve bár itt mindenki azt írja hogy prémium az összerakás de én ezt nem tapasztalom sajna. A műanyag hátlap (fekete puha) az egyik helyen nyöszörög. Ezt egy védőtokkal fogom orvosolni vagy még gondolkodok egy másik hátlapban , hátha az merevebb , jobb. Amoledhez képest a kijélzője szerintem szebb. Tetszik hogy penge éles és végre vannak színek is bár a fekete az kicsit világos. Napfényben szintén nyert a Ray már fél fényerőnél is hibátlanul olvasható. Sebesség rendben , wifi erősebb , a GPS hibátlan (Galaxy-ban teljes csőd volt , mindenféle rommal) viszont a Bluetooth gyengébb. Fényképezője lényegesen szebb képeket csinál mint amit a mobilaréna tesztjében láthatsz. Nekem tetszik hogy nincs rajta külön dedikált gomb. Amint fókuszált már lövi is a képet ergó homályos fotót csak akkor tudsz csinálni ha direkt bemozdítod a kezed. Gombnál szerintem jobb ez a megoldás. Hongszorója szebben szól viszont beszélgetés közben a hangerő maxon is csak átlagos. Lehetne hangosabb de azért az X10-nél mérföldekkel jobb tehát bőven használható hangos helyeken is. Kicsit melegedik ha játszom + lehetett volna valami védőfedél a töltő részénél mert szerintem fél év és állni fog benne a kosz. Jó kézbe fogni jó ránézni szeretem használni. Számomra ez a hibátlan telefon nem pedig a ping-pong ütő műanyag lélektelen galaxyk meg a többi.

Új hozzászólás Aktív témák