Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    ezen a telefonon már tényleg nem lehet root és link2sd nélkül létezni. korábban titaniummal pakolgattam az appokat sd-re, eddig úgy-ahogy ezzel a megoldással orvosolni tudtam a helyszűkét. meg persze azzal, hogy régóta nem frissítettem az appokat. csakhogy ez nem mindig működik már, mert egyre több alkalmazás régebbi verziója nem támogatott. pl. a youtube napok óta hálózati hibát jelzett, és amikor rákerestem a hibaüzenetre, kiderült, hogy az alig egy éves verizó már nem használható. ma skype-pal jártam ugyanígy, kiderült, hogy a microsoft blokkolja a régebbi verziókat. a legújabb persze már huszonvalahány mega...gyanítom, hogy a talk helyett is hangouts-ot leszek kénytelen feltenni, mert most már szinte lehetetlen bejelentkezni, ha sikerül is, állandóan kidob. +10 mega a talkhoz képest... úgyhogy letöltöttem a link2sd-t, most teszek át pár dolgot datáról a rendszerbe (mondjuk olyan nagyon sok hely ott sincs, 108 mega), amit lehet sd-re, aztán remélem, hogy tudom frissíteni, amit muszáj frissíteni.

Új hozzászólás Aktív témák