Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adabra

    senior tag

    válasz tomy86 #13846 üzenetére

    Szia!

    Úgy látom, Te tartod a lelket ebben a topikban... :R
    A feleségem használ egy Ray-t; jelenleg egy CM7.2 -es ROM van rajta (már vagy egy éve).
    A telefont néhányszor csak a (remek) mérete mentette meg attól, hogy falhoz vágja(m) :)
    Bármilyen ROM-mal időnként újraindul, leginkább hívás előtt (csengéskor), közben vagy közvetlenül a beszélgetés után. Néha máskor is (pl. táskában). Jó ideje kikapcsoltam a PIN-t, hogy legalább elérhető legyen utána is. :W

    Az utóbbi hónapokban az akku merülés aggasztó méreteket öltött; de nem általában gyengébb az akku teljesítméne, hanem a wifi, BT, cella készenlét szívja le erősen. A képernyő sokadik a sorban, pedig "normál" esetben az szokott a legnagyobb fogyasztó lenni. Egyébként rendeltem ebay-ről egy eredinek és újnak mondott akkut, de most éppen e két tulajdonság valódiságán megy a disputa az eladóval :D

    Az lenne a kérdésem, hogy az általad használt ROM-nak vannak-e a napi használatot megakadályozó/megkeserítő hibái? Az XDA-s fórum utolsó oldalán pl ezt olvastam:

    Is there a fix for the low microphone's volume?
    Unfortunately no, we're trying to find a solution for that but it's difficult to fix.

    Ezzel mi a helyzet? Illetve még fontos lenne, hogy rendesen használható-e a bluetooth headset -tel?

    Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák