Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy86

    addikt

    válasz benfolds #12960 üzenetére

    Amiért eddig mindig. :) Ebben is vannak számomra felesleges, illetve hiányzó dolgok. Mire mindent telepítettem, ugyanazt tudta nagyjából, mint a kitakarított stock rom. Pl. én használom a különböző google appokat (maps, gmail kliens), amik ebben a romban nincsenek benne. Ahogy a legtöbb esetben itt sem jönnek be a statusbarra kitehető kapcsolók, helyette a Power Togglest használtam ezen a romon is. Képnézegetőnek csak a Quickpic van telepítve - ami baromi jó cucc, használom évek óta - viszont a Picasa albumokat nem kezeli, ezért én a stock romon meghagytam a gyári galéria appot is. Az ultimate romban a hívásfogadó képernyő baromi ronda (nem tudom, hogy lehet-e valamit állítani rajta, annyira nem foglalkoztam vele). Voltak még apróságok, de hirtelen ezek jutottak eszembe.

    Biztos tovább is foglalkoztam volna vele, mert egyébként tényleg az egyik legjobb rom zárt bootloaderre szerintem, de már kevesebb, mint egy hónap garancia van a telefonomon és utána inkább felteszek valami nyitottra való romot.

Új hozzászólás Aktív témák