Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sqpp

    őstag

    válasz baalco #16832 üzenetére

    Oh my god, tényleg rajtam ütött az idő már :( xd

    Kicsit bekavarodtam, mert benne vagyok mind két fórumban is, hiszen először X10-em volt, aztán az utódra tértem át ugye.

    Nem tudom, hogy a bootloadered fel van e oldva már, de gondolom nincs, így én a szoksásos Votanserver-es megoldást javaslom, amivel függetleníted is egyben a telefont. Már alapból a BL Unlock is garanciavesztéssel jár, szóval ebből a szempontból tökmindegy, hogy mit csinálsz.

    Kicsit cókmókus, de megoldható. Ha nincs feloldva, akkor írj és küldök egy rövid útmutatót, hogyan kell, még anno én is így kaptam, mikor meglett a Mini Pro (Sk17i) :)

    Ebben az esetben, akkor sajnálom és akkor a következőket ajánlom, most már teljes biztonsággal.

    [link]

    Először a tömörített fájlt másold fel az SD karidra, illetve a gapps-t, amiből mindenképpen ajánlom én is a minimal editiont, majd a zipben találod a kernelt is, ami szükséges hozzá, ezt Flash Tool-al egyszerűen flasheled. Ezután már meglesz a CWM a telódon, amivel először ajánlanék egy Factory Reset-et, aztán mehet fel az adott ROM végül a gapps-t is flasheled, aztán reboot és kész is.

  • Tomi_Ohl

    veterán

    válasz baalco #16832 üzenetére

    Úgy van, az X10 mini pro kernel! Nem lesz jó! Szerintem inkább várjunk, amíg Predator válaszol, hogy most hányas androidja van és nyitható/nyitott-e a bootloadere!

    Szerk: látom, közben írtál. Nem biztos, hogy CM11-et akar, főleg a fizikai billentyűzet miatt (CM alatt nincs rajta korrekció és nehezebb ékezetes karaktereket bevinni).

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

Új hozzászólás Aktív témák