Hirdetés

2014. október 21., kedd

(#701) hunfatal válasza sdd2 (#700) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Köszi, esetleg nem tudsz valami helyet ahol bekapcsolva lehetne nyomkodni?:)

http://goo.gl/gd6Zi5

(#702) fragthefter válasza hunfatal (#701) üzenetére

fragthefter
(kvázi-tag)

Szia. Gondolom szolgáltatónál nézted ezt a ~12.000-s különbséget, mertha függetlenűl veszed akkor kb 4.000 a differenciál és talán még olcsóbban is kijön mint a szolgáltatós verzió. Szvsz nem érdemes szolgáltatónál nézni a telefont, mert eléggé elvannak szállva az árakkal és sokszor már függetlenűl olcsóbbak a telefonok.

[ Szerkesztve ]

(#703) hunfatal válasza fragthefter (#702) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

Függetlenül is néztem, ott is ekkora az árkülönbség. Kivéve ahol bolti gari van, de azok nem érdekelnek.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#704) sdd2 válasza hunfatal (#701) üzenetére

sdd2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Pólus Media Markt. ;)
Mind a kettő kint van.Akkor pont a Mini volt kikapcsolva a Pro meg be volt.Ha esetleg kódot kér akkor a kód minden telefonnál az hogy Telekom. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 4S

(#705) CHIPman

CHIPman
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Minit/miniprot viszi a SuperOneClick Gingerbreakkel? Unroot is megy?

(#706) Nexu

Nexu
(újonc)

Két kérdésem lenne, légyszi segítsetek!

- A mini pro-ról azt írják, hogy sercegő hangot hallat (lehet, hogy a processzor), jellemző ez a mini-re is?

- Elég hangos a mini-nél beszélgetés közben a hangerő?

Köszönöm!

(#707) dokee78 válasza Nexu (#706) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Mini nem serceg.
Hangerővel nincs gondom.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ L 4.2.2 [15.3.A.1.17] ★ROOTED★ Telekom

(#708) Wictor

Wictor
(senior tag)

Jelentem, nálam is elkezdett "vibrálni" a kijelző, egy helyben fekszik az asztalon a cucc, semmi fényviszonyváltozás... Érdekes, eddig hasonlót csak LG Arena-nál láttam.

[ Szerkesztve ]

(#709) Ricardo válasza Wictor (#708) üzenetére

Ricardo
(PH! nagyúr)

Akkor az tuti nem normális :N
szervizbe vele. Kíváncsi vagyok mit mondanak.

(#710) Wictor válasza Ricardo (#709) üzenetére

Wictor
(senior tag)

Olyan, mintha a képernyőnek nem ledes háttérvilágítása lenne, hanem gyertyafény és pislákolna szó szerint. :D

[ Szerkesztve ]

(#711) krisztian112

krisztian112
(senior tag)

Üdv. Épp tegnap próbáltam haverom minijét, és az volt az egyetlen rossz tapasztalatom, hogy egyszerűen annyira érzékeny a kijelző, hogy a menüben minden második lapozásnál elinditott valami alkalmazást, hasonlóan a mobilarénás videóban. Szerintem ez felettébb zavaró volt. Ti mit tapasztaltok?

LG Optimus L9

(#712) dokee78 válasza krisztian112 (#711) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Valamikor nekem is sikerül ez a malőr. :K
Olyankor pipa is vagyok,de ritkán van ilyen nálam.

[ Szerkesztve ]

(#713) beci válasza krisztian112 (#711) üzenetére

beci
(senior tag)

Először nekem is furcsa volt az ezelötti telóm nem volt ennyire érzékeny,de kb 1 óra,és simán tudod mennyire érj hozzá a kijelzőhöz,hogy azt tegye csak amit akarsz.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#714) beci válasza Wictor (#710) üzenetére

beci
(senior tag)

Akkor egy esti hangulatos vacsihoz az asszonnyal épp ideális...:)

(#715) Ricardo válasza krisztian112 (#711) üzenetére

Ricardo
(PH! nagyúr)

Az Ace-nál érzékenyebb ez tény. Megszokás kérdése. Nekem bejön, igaz a galaxy S nek is érzékeny a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#716) dokee78 válasza beci (#714) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Hopp a szerkesztés gomb? :C

Kijelző vibrálás másnak is van,mert egyenlőre nekem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#717) beci válasza dokee78 (#716) üzenetére

beci
(senior tag)

Az kiment a fejemből,de ez legyen életem legnagyobb problémája.:)

Wictor.Azt neked kell beszerezni.:) Jó lesz egy éjszakásra is,csakhogy megtudjuk,mire jó még a telónk.:)

Amugy az enyém is villog,de majd megoldja egy soft frissítés remélem.Ez van.:)

[ Szerkesztve ]

(#718) Wictor válasza beci (#714) üzenetére

Wictor
(senior tag)

Hát, asszonyt nem adtak mellé a bótba'. :(

Ez a menülapozós dolog engem is idegesít néha, meg fényképező módban az oldalról előcsalogatható menükkel szoktam szívni, mert mindig hozzáér az ujjam valamelyikhez, vagy épp a képernyőt érintem meg véletlenül és készül azonnal a fotó... De kikapcsolni meg nem akarom az érintésre fókuszálást, mert a gombbal meg nehéz elsütni a képet.

(#719) deakferenc75

deakferenc75
(lelkes újonc)

Rossz hír, hogy a 2.3.4 frissítésben sem lehet kikapcsolni az auto fényerőt.Ezt az kiváltságot csak a Play kapja meg, mert a cég szerint annak a legérzékenyebb a fényérzékelője.Király!
Ez a fényérzékelős dolog hasonló a tévémben lévő dinamikus kontraszthoz,azonnal kikapcsoltam,rohadt idegesítő.Sajnos így még várok a vásárlással......

(#720) CHIPman válasza deakferenc75 (#719) üzenetére

CHIPman
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szerinted ez akkora gond? Gondolom a hackereket is zavarni fogja... Vagy a következő frissítéssel a nép hangja miatt belerakja a SE is.

(#721) lac0211

lac0211
(kvázi-tag)

helló!
azt szeretném kérdezni hogy szerintetek meik jobb az Xperia mini vagy a Galaxy ace.
Most Galaxy ace-m van de már olvastam minden félét neten és nagyon tetszik ez a kis ketyere :D
Az ac-el nekem az abjom hogy túl nagy. nem vagyok egy olyan nagykezű ember de az ujjaim hosszúak. :B
a másik hogy az ace-n oldalt van ugye a bekapcsoló/ lezáró gomb. és azzal ellentétes oldalon a hangerőszabályzó. volt már olyan hogy a tokban megfogtam a telót és ahogy a zsebembe akartam rakni zenehallgatás közben akkor hirtelen elhallgatott a zene mer véletlenül úgy fogtam meg hogy csutkóra lenyomtam a hangerőt.

Szerintetek meik jobb ??
Maradjon Galaxy Ace vagy legyen Xperia Mini ??
segítséget előre köszi :DD

LG Arena KM900 -> Samsung Galaxy Ace -> Sony Ericsson Xperia Mini -> Samsung Galaxy S III Mini -> Samsung Galaxy S4 Mini

(#722) dokee78 válasza lac0211 (#721) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Nálam még nem volt Ace,de a Mini jobb!

(#723) aggleány válasza lac0211 (#721) üzenetére

aggleány
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nekem sem volt Ace-em, de volt Gio, ami majdnem ugyanaz, mint az Ace. Szerintem is jobb a Mini. :K

Samsung Galaxy Note 3 *** Kobo Aura HD

(#724) FET-MEN válasza lac0211 (#721) üzenetére

FET-MEN
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

nekem az ace kéne de a mini erősebb, de nekem pont a mérete miatt kellene. árajánlat? :DDD vodás nem vodás? am az xperiaba jobban tetszenek pl a villanó led, fényérzékelő , qwertz bill stb.. jobbak benne.

Apple Iphone 4 32GB IOS 7.1.2

(#725) lac0211

lac0211
(kvázi-tag)

Kedves Xperia Mini tulajok.
olyan kérdésem lenne hozzátok hogy ugye vannak a kezdő képernyők ami alapból ugye 5 oldalas.
a mostani telómon (Galxy Ace) vagyok olyan elvetemült hogy a 7 kezdőlapból csak 1 et használok mert ott ki lehet iktatni
Kérdésem: itt a Mini ben ki lehet iktatni a képernyőket ??

Válaszokat előre is nagyon köszönöm :C :DD :B

LG Arena KM900 -> Samsung Galaxy Ace -> Sony Ericsson Xperia Mini -> Samsung Galaxy S III Mini -> Samsung Galaxy S4 Mini

(#726) dokee78 válasza lac0211 (#725) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Nem lehet kiiktatni,legalább is nem találtam a módját.
Felraksz valami Launcher progit és abban tudod csökkenteni 1-re is a kezdőlapok számát.

(#727) lac0211 válasza dokee78 (#726) üzenetére

lac0211
(kvázi-tag)

de akkor meg gondolom a gyári kezelőfelületet felül kell írni nem ??

(#728) n@p@lm

n@p@lm
(őstag)

van egy kis gondom a minivel.
nem tudom nálatok jelentkezett-e ez a probléma.
időnként elfelejti hogy mobil széles sávon van, és csak a gsm megy.
nincs adatkapcsolat (nincs 3g felirat).
úgy tér magához ha csinálok egy repülő mód be-ki kapcsolást, mintegy újra bejelentkezek a hálózatba.
lehet összefüggés van a frissítéssel, nem 100% de mintha azóta csinálná.
ez mitől lehet?

ide általában a konfigot szokták írni...majd akkor leírom ha a régit lecseréltem...Husqvarna CTH 163T, Partner 53-160 DW (5553D), Stihl FS 400, Komatsu Zenoah BCZ5010CL, Makita DCS-6400, Hitachi CS30EH, Stihl SR420, Honda WJR 2525, Honda HHH25D 75

(#729) dokee78 válasza n@p@lm (#728) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Nekem nincs ilyen gondom.
Nem Pro-t vettél?

(#730) aggleány válasza lac0211 (#727) üzenetére

aggleány
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem kell felülírni, simán telepítesz egy másik launchert, és beállíthatod alapértelmezettnek, tehát mindig az fog indulni. Vagy telepítesz mellé valamilyen Home Switcher progit, és ott is tudsz váltani. Az én telómon jelenleg 7 launcher van telepítve.

(#731) n@p@lm válasza dokee78 (#729) üzenetére

n@p@lm
(őstag)

nem, "sima" mini.
az asszonyé.

ide általában a konfigot szokták írni...majd akkor leírom ha a régit lecseréltem...Husqvarna CTH 163T, Partner 53-160 DW (5553D), Stihl FS 400, Komatsu Zenoah BCZ5010CL, Makita DCS-6400, Hitachi CS30EH, Stihl SR420, Honda WJR 2525, Honda HHH25D 75

(#732) dokee78 válasza aggleány (#730) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

7 Launcher?
Jól begyűjtögetted?

Go Launcher EX?
ADW Launcher EX?
Live Home?
MIUI Launcher?
Regina 3D?
MX Home?

[ Szerkesztve ]

(#733) aggleány válasza dokee78 (#732) üzenetére

aggleány
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem pontosan, de majdnem. :D

Launcher Pro
MX Home
GO Launcher EX
Regina 3D
ADW Launcher EX
TW 4
HeLauncher

+1
Helix Launcher

Ehhez képest a gyárit használom, mert nagyon megtetszett a négysarkos megoldás. :DDD

(#734) Danny750 válasza aggleány (#733) üzenetére

Danny750
(őstag)

Ezen nekem is a gyári jön be a legjobban ,de az X10 mini pro-n már a Launcher Pro-t használom!! :DDD

>>ArSeNaL<>SonyXperiaZ3&Z1C<>AlFA&HoNdA&BmW<>InTeR<<

(#735) aggleány válasza Danny750 (#734) üzenetére

aggleány
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az X10 Miniken tényleg jobb egy másik launcher, mert a gyári használhatatlan. Az az oldalankénti egy widget elég vicces. :DDD

(#736) ricsike81

ricsike81
(fanatikus tag)

Segítsetek abban hogy hol, mennyiért tudok xperia mini készülékre venni plüss, vagy bőr tokot mert sehol sem találtam hozzá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#737) aggleány válasza ricsike81 (#736) üzenetére

aggleány
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem kell ennyire kiabálni. :N

Pl. ebay-en 7 fonttól már egészen jókat lehet kapni. Ez a bőrtokra vonatkozik, plüsstokot nem találtam, az csak nekem van még régebbről. :D

(#738) Bukk900

Bukk900
(senior tag)

Valakinek frissült már a szoftver 2.3.4-re?
Nekem még nem jelzett, pedig az xperia arc, neo, play tulajok már frissíthetnek, már be is szereztem egy 3d szemüveget :)
A fuggetlen tulajoktól kérdem, hogy nektek milyen régiójú a készülék, az enyém world generic 1244-2098, különösen a lekapcsolhatatlan zárhangos érdekelne.
(a tárcsázóba üsd be a *#*#7378423#*#* kódot -- service info -- software info -- első bekezdés)

(#739) zotyesz66 válasza aggleány (#737) üzenetére

zotyesz66
(senior tag)

Én megálltam idáig hogy nem szóljak, de azt kell mondanom, hogy Ricsike értelmes dolgot eddig még nem kérdezett. Ha meg nem kap választ vérig van sértve.

Aranyszabály: akié az arany, az szabályoz.

(#740) aggleány válasza zotyesz66 (#739) üzenetére

aggleány
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ha kulturáltan kérdez valaki, én igyekszem válaszolni. Van, akinek nem túl jó barátja a gugli, ezért itt kérdez. Itt esetleg találhat valakit, aki tud segíteni, és akkor nem kell önállóan keresgélni.

Hidd el, hogy vannak érdekesebb szituk is a fórumon, ahol már én is ott tartok, hogy megérdeklődöm, hogy mégis mit szeretne. :U

(#741) Picicicus válasza ricsike81 (#736) üzenetére

Picicicus
(fanatikus tag)

attol függ milyen tokot akarsz...ha plüss,bármilyen plüss tutyiba beledobhatod...

(#742) lac0211 válasza ricsike81 (#736) üzenetére

lac0211
(kvázi-tag)

nekem eddig 2 tapis telefonoim volt/ van és mivel én használmobilkereskedőnél szoktam vennei vagyis cserélni a mobiljaimat ezért ott vettem hozzá tokot. keress fel egyett szerintem találsz ott :) :)

(#743) gago

gago
(újonc)

Sziasztok!
Nekem sehogy sem sikerül frissítenem a minimet,már napok óta jelzi hogy frissítés vanhozzá,feldugom usb n a gépre elindul a frissítés félúton kikapcsol a telefon.
A PC companion azt írja nyomjam a hangerő gombot úgy dugjam fel a gépre és folyt a telepítést,de egyszerűen nem csinál utána semmit a telefon. Segítsetek ha tudtok!
Köszi

(#744) dokee78 válasza gago (#743) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Mit akarsz frissíteni az Android 2.3.3-at,vagy a teló szoftverét?
Nálam ez a legfrissebb jelenleg:

(#745) gago válasza dokee78 (#744) üzenetére

gago
(újonc)

a build szám változna nálam367ről 377 re

(#746) lac0211 válasza aggleány (#730) üzenetére

lac0211
(kvázi-tag)

értem. én inkább nem bonyolódok ilyenbe ... én nem értek hozzá nagyon ... nem dől össze a világ ... akkor majd ha lesz ilyen telóm akkor majd megoldok mindent :U :C :DD

(#747) pietrasko válasza gago (#743) üzenetére

pietrasko
(fanatikus tag)

gondolom windows7ed van..
nekem se ment win7(64bit) alatt, az XP(32bit) géppel sikerült..
esetleg a Companion-t megpróbálhatod futtatni kompatibilitási üzemmódban.

(#748) dokee78 válasza pietrasko (#747) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Nekem Win7-en simán ment.

(#749) FET-MEN válasza dokee78 (#744) üzenetére

FET-MEN
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

van több téma is Vagy mi ez a fikazöld háttér? :DDD

Apple Iphone 4 32GB IOS 7.1.2

(#750) dokee78 válasza FET-MEN (#749) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

7 téma van,de nem ilyen zöld amugy hanem világosabb

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.