Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz #65675776 #9 üzenetére

    Az összeset annak tartom. De ez csak az én véleményem, mert egyiket sem tartom fontosnak ezek közül.

    Egér: nekem bőven elég a 2-3 ezer forintos logitech vagy genius egér. Soha nem éreztem magam hátrányban egy játékban sem amiért nincs 13 gombos egerem se World of Warcrafthoz, se Vérpistike-lövöldéhez. Soha nem értettem, hogyan tudnak emberek ennyire bele buzulni játékokba és fölösleges túlárazott giccses dolgokat venni.

    Egérpad: már lassan 10 éve nem használok és 7 éve ugyan az az egerem van, (Logitech, pontos típust nem tudok, nem is érdekelt soha) tehát amíg működik az asztalomon az egér nincs gáz. Ha valaki egy egérpad miatt érzi kényelmesebbnek az csuklója alatt az asztalt, megértem. De ha jobb játékosnak érzi magát tőle, (ez vonatkozik a gamer egérre is) akkor viszont keljen fel néha a lomha seggével és inkább menjen el kikapcsolódni mert az élete egy hazugság.

    Headset: 20 ezer környékén lehet kapni nagyon jó minőségű fejhallgatót aminek a zsinórjába van beépítve mikrofon és cserélhető kábeles, tehát az utcára is fel tudja venni az ember. Én annak több értelmét látom akkor is, ha majdnem a háromszorosába kerül.

    A tesztben szereplő műszaki cikkekre nem is lenne igény ha az emberek nem lennének fanatikusak. Ha mások nem így gondolják, oké sz@arok bele, de fentebb leírtam, hogy ez CSAK az ÉN véleményem.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #65675776 #9 üzenetére

    Mindhárom.

    edit: Mármint egy egér, egy pad és egy fejes triumvirátus (kiegészítve egy legalább 4 KRO-s billentyűzettel) kb. a legfontosabb periféria. Csak nem ezek.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Yodamest

    addikt

    válasz #65675776 #50 üzenetére

    Nem is mondtam, hogy világverő :N itt a kommentekből kiindulva írtam, hogy ha nem kellenének gamer cuccok, hanem a minél olcsóbb, de még jó kategóriát keresném akkor csak is a Genius. Felmerültek itt ilyen 1000Ft-os egerek meg ilyenek, hát ha ilyen 1-2-3K-s cuccok között keresgélünk akkor Genius, sokkal inkább mint Silverline, Trust és társaik. Szóval a nagyon olcsók között a legjobb így értettem, bizonyos hangfalaik meg kimondottan jól sikerültek az ilyen 10K-s kategóriákban!

Új hozzászólás Aktív témák