Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mumia

    csendes tag

    válasz Breaker #31 üzenetére

    "A betekintési szögön lovagolni kár, én a monitorral szemben szoktam ülni."
    Mint minden normális ember, de különbözőek vagyunk: valaki esetleg szeretne kicsit hátradőlni és megnézni egy filmet, vagy ágyból távolabbról nézni...na akkor kezdődik a döntögetés meg a játék. llletve egyeseket az is zavar, hogy ha már jobban elmozdulnak bármi oknál fogva középről, akkor torzul a szín.

    "A fényes káva pedig cseppet sem zavart soha, nem is értem ez hogy lett negatívumként kiemelve."
    Mert ha olyan helyen ülsz, ahol becsillog rajta valami, akkor baromi zavaró. Ismét azt tudom mondani, hogy nem vagyunk egyformák, ismerek jó pár embert, akit zavar. Illetve nincs oda az ilyen fényes műanyag dolgokért

    Ágyból nézni egy monitort aligha normális felhasználás. Nem arra való. Tisztában kell lenni vele, hogy a TN panelt nem lehet oldalról nézni meg alulról, de ez a rendeltetésszerű használatot nem befolyásolja.

    Engem a becsillanás sem zavar, amíg nem konkrétan azt kerestem fel se tűnt. Ami előtt most ülök monitor is fényes a kávája és az ablak tisztán tükröződik benne, de ez addig fel sem tűnt amíg nem konkrétan azt néztem most.

Új hozzászólás Aktív témák