Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #4043 üzenetére

    Nem értek egyet veled ebben a kérdésben. Egyrészt ez egy felvett video ami 720p. Ez alapján nem lehet véleményt alkotni. De ha már ez alapján "össze kell ütnöm" egy saját véleményt, azt mondanám, mind a három kijelző profi. A Samuknak kicsit hidegebbre vannak állítva a szinei, míg a 4G-nek melegebbre. Ez pedig olyan dolog hogy ki mit szeret. Én pl. a hidegebb szineket (kékes fehér) jobban szeretem, mint melegebbeket (sárgás fehér). De van aki pont fordítva látja.
    Másrészt pedig a túl kontrasztos kijelző egyik nagy hátránya az lehet, hogy a megjelenített kép részletgazdagsága itt-ott elveszik. Ezért jó az arany középút. Valószínűleg élőben kevesen fogják egyszerre összevetni a 4G-t a másik két Samuval. Külön-külön megnézve pedig nem lesz nagy különbség a három kijelzőt összehasonlítva.

    Úgy fogalmaznék...illett volna Jobs papának egy jobb kijelzőt "összeszögelni", ha már ennyire pofátlanul árazták be a 4G-t, mert a 84k Wave bizony bizony...pariban van vele. Szóval nem látom jobbnak a 4G kijelzőjénél S AMOLED-et viszont rosszabbnak se. Ez sztem bőven elég pozitív kritika. Persze nincs kizárva hogy szebb a S AMOLED, de ebből a videóból még korai ezt leszűrni. Valószínű javulni fog még mind a két gyártó LCD szoftvere amitől minimálisan még a látvány is változhat.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák