Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vovi1

    aktív tag

    válasz Szyszko #24030 üzenetére

    Wave II-t használok néhány hete, az elődjét nem ismerem. (a többiek meg a II-t en ismerik).
    Tehát a II nagyobb a kijelző és maga a teló is, Kb X-10 méretű. kb 5 mm-el hosszabb, 5 mm-el keskenyebb, szemrevételezéssel. Nagyobb kezűek előnyben, ez egy kézzel is használható, az X10 nem!
    A kijelző más, de tökéletesen használható bármire, nagyon kiváló a filmekre, nappal jó fényben is egészen jól látható. A szoft 1.2, javítottak néhány bug-ot, lásd a fórumot. A telót a jelenlegi KIES még nem ismeri fel, kínlódni kell vele, de néha sikerül csatlakoztatni. Még nem ismeri a magyar nyelvet.

    Használata, az a alap prg megegyezik a a Wave-el, minden ott használható dolog él itt is. Nagyon komoly vas, részben fém, igen jól összerakva.

    Két hibát vettem észre a napokban. Két videót konvertáltam, borzasztó gyenge videó felvételekből. Az egyiket rögtön lejátszotta, a másik - minden paramétere ugyanaz volt - ismeretlen file formátummal dobta vissza, többszöri próbálkozás után is. Eltelt egy nap - mindkettőt játsza??? nem értem, semmi nem változott.
    Másik: borzasztóan érzékeny a hidegre, belassul, szinte dermed, ezért ha ki kell mennem a szabadba, ingzsebbe teszem.

    Most jut eszembe: néha eltöri a képeket, csak felébe hozzam, pl felső része jó, az alsó maszat, torz. Nem tudom, hogy típikus, kijelző, vagy drv hiba lehet, de magától megjavul.

    Több telóm is volt az okos kategóriában, eddig ez a csúcs!

    Most indul be az AppStore, naponta jelennek meg új prg-k. Androidra azért kellett állandóan új prg-t tölteni, mert a teló alapban nem tudta. Ebbe minden nagyon jó szinten be van építve, ami a napi használathoz kell.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák