Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zazumisi

    tag

    válasz ABal #23765 üzenetére

    És szabad kérdezni, hogy JI2-es firmware-t honnan szereztetek? JI3-ra való frissítés után és vissza akartam váltani, de sehol nem leltem... mondjuk nem szaggattam magam agyon, inkább 1.2 lett belőle. :DD

    Lenne activesync kérdésem ismét:
    Kinél hogy megy az a része a dolognak, hogy a telón letörölt levelek a gmail fiókban is törlődjenek? Nálam az van, hogy törlök a telón, de nem történik egyből frissítés a gmail fiókban csak akkor, ha rányomok a telefonon a letöltésre. Egyébként még a J5-nél találtam vhol egy beállítást, hogy csak a telefonról törölje-e a levelet, vagy mindenhonnan, de ezt most a JK1-nél nem találom...
    A sync-nél úgy általában is nekem kicsit úgy tűnik, hogy a tlefon irányába kapásból történik minden, de visszafelé mintha "nem lenne online" a kapcsolat. Teccikérteni? :DDD
    Megint csak almát tudok hozni példának, mivel ilyen okostelefon van még a közelemben, ott minden változás egyből szinkronizálódik.

    Egyébként erősen gondolkozok egy 3GS beszerzésén, aztán majd eladom vmelyiket. Max. lesz egy frankó díjcsomagom a T-nél.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák