Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz rance #7243 üzenetére

    Nem hinném hogy elég lenne. Manapság egy okostelóhoz elengedhetetlen a mobilnet, mert egy érintős okostelót már csak így érdemes használni, mivel élmény rajta netezni és egyéb online "adatforgalom zabáló" (pl. app store) oldalakat látogatni ill hasznos dolgokat letöltögetni. Ha megnézed, az online widgetektől kezdve a navigációs szoftverig minden hízlalja az forgalamat, ezért azt tanácsolom fizess elő egy nagyobb mobilnetre.
    Én 3 hete használom, és kb. 200Mb ment el adatforgalomra összesen. Ez nem túl sok, de ahhoz képest az, hogy nyár van, és nem használom még úgy ahogy ősztől fogom "nagyüzemben", ahhoz képest rengeteg. Nekem 1Gb adatforgalmam van az előfizuba ami szerintem simán kell ahhoz, hogy ne nézegesd az adatforgalom számlálót naponta, és ha kedved szottyan ne a Kies-t használd letöltésre, hanem ráérő idődben egyből a telefonon böngészd és próbáld ki az új alkalmazásokat. És ez az app store csak az egyik része. Úgy tudnám az adatforgalom mennyiségét definiálni, hogy "sok kicsi sokra megy" elvén sunyin kúsznak bele a megabájtok, amik 1-2 héten belül rendesen felhízlalják 100Mb főlé az adatforgalmadat. ;)

    mod: No fene. PH! addikt lettem. :B ;]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DonMedve #7268 üzenetére

    Itt is köszi! :K :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Karma segítségével kiderítettem hogy a Kingston MicroSD-m a fos. Innen is köszönöm neki. :R Ezért vannak mikro akadások HD felvétel közben. Valószínű a felvétel megállások is a Kingston számlájára írhatóak. :F Adott írási folyamat közben leesik az írási sebesség 16Kb-ig, amit a hozzá adott SanDisk kártyával nem csinál. Valószínű ilyenkor akad meg a HD felvétel. Tehát akkor nem a Class 4 és a sebessége a problémás.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Visszavittem a Kingston kártyát gariba, persze addigra mire a szervízbe ért, már az ottani gép se ismerte fel. ;] Sajnos másik kártyát nem tudtam választani mert olyan nem volt amilyet szerettem volna és amit Karma ajánlott (SanDisk), így levásároltam. Később kiderült hogy a SanDisk kiesik, mert 16Gb verzióba csak Class 2 kapható, az meg nem túl jó. 8Gb méretet meg azért nem akartam, mert ha már vennem kell akkor csak is nagyobbat, főleg ha van rá keret. Class 4 jó lett volna, de nem találtam. A MicroSD-t egyébként megrendeltem máshonnan, ami péntekre érkezik, addig meg jó lesz az 1Gb telóhoz adott SanDisk. 16Gb Class 10-es lesz ha minden igaz.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Egyébként egy csak memóriakártyákkal foglalkozó boltban is megerősítették, hogy a 720p-s felvételhez elégnek kell lennie a Class 4 sebességének. Nekem is elég lett volna, de találtam jó árban Class 10-es verziót, ezért választottam inkább ezt.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz CHIPman #7345 üzenetére

    Lehet hogy nem tévedsz, és aki elégedett a sajátjával az ne is vegyen másik kártyát. Én is csak azért veszek nagyobbat 8Gb és gyorsabbat mint a Class 4, mert így is úgy is vennem kell. Ha meg 11k-ért tudok venni 16Gb Class 10-es kártyát, ami jóval olcsóbb mint a Class 2-es 16Gb Kingston, akkor miért ne legyen gyorsabb? :U Nem fog fájni a Class 10 sebessége, és a 16Gb sem lesz mindig kihasználva, mégis jó vételnek tünik.
    Te is a Class 26 kártyát vennéd ha annyiba kerülne mint egy Class 4... :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz csabám #7350 üzenetére

    Majd holnap atdobom a honlap elerhetoseget mert meloba vagyok. Silicon Power a markaja es az elado is megerositette hogy jo minoseg. 5 ev gyartoi garival adjak, es nagyon viszik. Azt mondta Silicon termekbol eddig 1db SSD jott vissza nekik garba, tehat eleg stabil cuccokat gyart. Meg aztan ha szar lenne zaros hataridon belul el fog romlani es olyat fogok helyette kerni amivel nem nyulhatok melle. Vesztenivalom szinte semmi...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Kis@ #7456 üzenetére

    Hehehe...zsír! ;]
    A számot is szeretem. Melóban sokszor teker a Dj David Guetta számot, többbek között ezt is. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Úgy néz ki "benéztem" a memó kártyát. :B Rendelős helyről van ahol nincs raktárkészlet, és csak az SDHC jelölést figyeltem. Lényegében az, csak az a gond, hogy nem Micro... :B :DDD Holnap kellemetlen lesz felhívni őket, de ez van.

    Most annyi változás lesz hogy SanDisk 16Gb Ultra II Class4 kártyát veszek ami sajnos 21k lesz. 16k lenne a sima SanDisk Class2, vagy marad utolsó opcióként a Kingston Class2 12k-ért.. :U

    Szerintetek?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #7484 üzenetére

    Megrendeltem az Iponos Class4-es Kingston-t. Lényegét tekintve 1 árban van a Class2-vel akkor meg inkább Class4 legyen. ;) Elvileg holnap du. már mehetek is érte.

    Már csak valami fasza USB-s MicroSD olvasó kellene.

    Varszegig: Köszi a tippet! :C :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz epokit #7494 üzenetére

    Rajtam kívül kevesen fogják kommentálni, mert nem olcsó manapság egy normális BT sztereó headset, és kevesen is használják.
    Én csak azért nem vettem ezt, mert motorozáshoz, sisak alá nem lenne ideális a hátsó pánt miatt. Azon kívül van saját fülesem, és jó ha cserélhető a BT headset vége, de ettől még jó választás lehet a Plantronics. Minőségi cuccokat gyárt, csak azért izgulhatsz hogy a Wave BT vevője szeresse. Mert amint azt már korábban írtam, az SE HBH-DS980-at nem szereti a Wave pedig az is 20k szint. Szóval a legjobb ha vétel előtt ki tudod próbálni, és ha nem jó, holnap még mindig meg tudod tenni hogy nem veszed át. Jobb ötletem nincs. Szerintem speedshop-ban ki is tudod próbálni. :K

    nyesix:
    Logikusan végiggondolva, ez az alapártelmezett Route 66. :U Szerintem te is kitaláltad volna.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Most néztem meg a gyári 1Gb SanDisk karit, amit adtak hozzá hogy mit is tud olvasásban írásban. Írni 4Mb/s olvasni 9Mb/s tud. Nem ingadozott, ezt a sebességet tudta elejétől a végéig. Sajnos a kártyán nincs jelölés, de nem hinném hogy Class4-es kártyát tettek mellé. Viszont ha Class2-es akkor ezek az értékek kivállóak.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz leslieke #7513 üzenetére

    Nekem még sosem volt semmilyen jellegű böngésző hibám. Memória gondok se voltak eddig. Nem lehet hogy egyedi a gond?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Valaki kipróbálta már ezt a magyarított WeatherNX_v1 widgetet? Csak mert elképzelhetetlennek tartom, hogy csak nálam nem működik. Bármit írok be a hely keresőbe..."Budapest" "Hungary" "Magyarország" semmit se ad be. Olyan mintha nem lenne város adatbázisa. Hogy lehet várost megadni? :F

    Ha nincs lepróbálva 100%-ban egy widget akkor miért kell közzétenni? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Varszegig #7518 üzenetére

    Lehet hogy nem jó, de akkor miért teszi itt közzé bárki is? :F
    nem hinném hogy a digitális aláírás lehet a gond...feltelepszik, minden gomb müxik, csak a városoknál nem választható semmi. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #7533 üzenetére

    "Viszont ha napokig nem kapcsolom ki a telót, akkor azért néha még a menübe lépésen is elgondolkozik 1-2 mp-et"

    Melyik teló nem? Illetve melyik OP rendszer nem? :U Az asztali Win is ilyen.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DonMedve #7543 üzenetére

    Már nekem is...isten tudja mi volt vele. :U Többször is újraindítottam azóta. Lehet ettől javult meg. Passz. A lényeg hogy jó.
    14h után megyek a 16Gb Kingston-ért + veszek hozzá MicroSD olvasót is. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Hallottátok hogy a Galaxy S és Wave procija 1,2Ghz-en is stabil? :Y ;] Gondolom csak idő kérdése és lehet hogy lesz rá progi amivel húzható lesz. Persze egyelőre az 1Ghz is mindenre elég, csak úgy látszik nagy tartalékok maradtak a prociban. Későbbiekben biztos jól fog jönni. :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #7546 üzenetére

    Gondolom ez is csak idő kérdése. Nagyon tolják a Bada-t. Nem akarom elkiabálni de elképzelhető hogy jövő ilyenkorra már maga mögé fogja utasítani a jelenleg iOS és Android rendszereket. Főleg ha lesz készülékkínálat is. És elvileg ugye lesz... ;)
    Az 1.1 frissítésre viszont nagyon kíváncsi leszek, milyen újdonságokat fog tartalmazni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Megvan a Kingston kártyám. Jó gyors! :C Háttértár módban 6-7Mb/s ír 11Mb/s olvas.
    Gondolom USB-s adapterrel még gyorsabb lesz, bár ezek után csak ritkán fogom használni ilyen gyorsaság mellett. :)

    A SanDisk háttértár módban 4Mb/s tudott, USB adapterrel 7Mb/s...Szóval elképzelhető hogy a Kingston tudja USB-n keresztül a 10Mb/s írást.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #7552 üzenetére

    Miért lenne optimista? :U Csak magamból indulok ki, és azokból a geek júzerekből akik szeretik az okostelókat, de van egy határ, ami már sok. Nekem pl. ilyen volt a WinMo 6.5. Hiába lesz itt a WP7 ha a júzerek kis százaléka fogja csak megvenni. Miért? Mert kevés embernek lesz arra szüksége amit a WP7 fog nyújtani. Az iOS megint ingoványos talaj, mert vagy bejön valakinek vagy köpködi. Köztes átmenet nincs.

    Én azt mondom jelenleg az Android és a Bada fog egymással az elsőségért versenyezni, persze lehet hogy ide kevés lesz még az 1 év. Ez a 2 rendszer az, amit nem csak a geek-ek tudnak használni, hanem a mezei átlag júzer is elégedetten fog nyomkodni a logikai felépítése és az egyszerűsége miatt elsősorban. Ez pedig egy nagyon nagy fegyver lássuk be.
    Az új Symbian-t meg majd meglátjuk. A jelenlegi rendszerek között nem lesz annyira sikeres, mint annó volt, amikor csak WinMo és Symbian rendszerek voltak.

    vtechun:

    Ipon, bruttó 12k.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sede7 #7566 üzenetére

    Használd a szerkesztés gombot 5 percen belüli hozzászólásoknál! :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #7569 üzenetére

    Azóta már írtam hogy működik! :R Írtam is...Valószínű egy újraindítás után javult meg. Ne mtudom mi lehetett a gond.
    A fordítást és a munkádat pedig köszönjük! :C :R

    sede7:

    Gondold el mi lenne ha mindenki mindenre külön válaszolna. Ezért van a szerkesztés gomb, hogy másoknak is tudj címezni, akár hsz. sorszám megjelölésével is. Nálam is volt ill. másnál is hogy külön válaszoltunk. Előfordul néha, csak rendszer ne legyen belőle. Egyébként ez nem ennek a topiknak a kérése, hanem az egész PH-ra vonatkozik, és moderátori kérés, nem én találtam ki.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz AS #7629 üzenetére

    Tök jó hogy elkezdtek szivárogni a témák, mégpedig elég dinamikusan! :K :C

    Gengi:

    Ez nem más hibája hanem a tied. Én még egy telefont se hagytam el, és nem is lettem lopás áldozata. Pedig sosem használtam ilyen szoftveres baromságokat. Oda kell figyelni és nem egy szoftverre bízni azt amit úgysem tud elvégezni. :U Ha meg is találják utólag, lehet le lesz ütve, mert fociztak vele, vagy bármi egyéb, akár komolyabb sérülést okoztak a készüléknek. Aztán mehetsz 2x-3x tanúskodni a kékekhez, tulajdonképpen a semmiért.
    1 szó mint 100...ha figyelsz és vigyázol rá, az mindenprognramnál többet ér.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Varszegig #7655 üzenetére

    És még csak 08.15. van.... ;]
    Jó lesz ez! Már most is jó! :C

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz csabám #7679 üzenetére

    De. Pesti. 13.ker. Angyalföld. ;) A Speedshoptól (Klapka u.) kb. 200m-re lakom. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Kapanyél #7700 üzenetére

    Neked akkor sima telefont kellett volna venned, nem Wave-et. :U Én is leginkább üzletre használom a telefont (hívás,sms,email), de ezek mellett használom sokat multimédiára is.
    A telefonkönyves problémádat nem értem teljesen. :U
    Én sosem használom a keresőt, hanem a jobb oldali betü csúszkát használom 99% pontossággal. Ennél gyorsabb nincs. A fontosabb, és gyakrabban hívott neveket pedig a kedvencekbe másoltam. Sms-t baromi gyorsan írok vele, és általában ékezetek nélkül. Senki sem analfabéta akinek írok, és el tudja olvasni ékezetek nélkül is. A lényege számomra hogy gyorsan megírom. Eddig még senki se panaszkodott az ékezetek nélküli sms-ekre. :U
    Szóval lehet ott a gond, hogy kicsit gyakorolni kellene a kapacitív kijelző használatát, és megtanulni a görgetősávot használni. :U Én már az LG Arena-s korszakban megtanultam, ott is pont így működött.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Lalee #7764 üzenetére

    Szerintem erre a funkcióra tökéletesen megfelel a névjegyzékben található kedvencek. persze jó, hogy van ilyen widget is, de értrlmét nem látom, hogy ezért elfoglaljon 1 oldalt a widgetektől. Az pedig a másik, sok az olyan kontaktom akiket sűrűn hívok, viszont nem akarom hogy a főképernyőn díszelegjenek. Nekem ezért jó a kedvencek, mert az kellően diszkrét. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Kapanyél #7762 üzenetére

    Amíg a gombos telókat zsigerből lehet kezelni, az érintő panelekhez külön rutin kell, csak itt bonyolultabb a helyzet. Függ attól, hogy kapacitív vagy rezisztív, és függ a kijelző méretétől is. Ez a 3,3" col pont elég erre, hogy jól kezelhető legyen.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Cymby #7779 üzenetére

    Ezzel csak egy gond van...jelenleg 2 fórum és egy topik van ami aktív. Én személy szerint nem szeretek több fórumot figyelni napi szinten. Erre már végképp nincs időm. Sokszor még ezt a topikot is nehéz követni annyi hsz. van 1-1 kimaradt nap után. A te fórumod is jó, ahogy fatty-é is. De valószínű nálam az fog dönteni hova fogok írkálni amelyik jobban fog pörögni. Mert ide is + még 2 helyre írkálni...Nem akarom hogy az egész napomat elvigye. 1 Wave fórum lesz úgyis, a felhasználók majd eldöntik melyik lesz az.
    Egyelőre mindenki ide írkál alapértelmezettként, aztán szeptembertől ez valószínű változni fog.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Deathrow86 #7793 üzenetére

    Tényleg májusi hsz-re vársz választ ami már nem is aktuális? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dotcom #7806 üzenetére

    Amire tudok, válaszolok, de azt ne várja el tőlem senki hogy olyanra válaszoljak, amiről fingom sincs. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Varszegig #7844 üzenetére

    Itt a magyar garisokra gondolsz? Mert nekem is gyárilag független, de nem magyar garis, és a JF1 van rajta, de a Kies azt mondja még nincs frissebb. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz hannibal7 #7855 üzenetére

    Szerintem Magyarországon olyan hogy "EU garancia" nem létezik, és átb@szás ezt így ebben a formában használni, és kiírni. Elvileg azt jelentené hogy az EU tagországokban garis a teló, tehát bármelyik hivatalos Samsung szervíz köteles (lenne) megcsinálni, más EU tagországok által kiadott telefonokat is.
    A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a Magyarországi Samsung csak és kizárólag magyar garanciás telefonokat javít. Innentől kezdve pedig mindenki kitörölheti a seggét az EU garanciával itthon. Lényegében az EU garancia nálunk nem több, mint egy bolti garancia...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz anarkee #7860 üzenetére

    Ha magyar garanciát kapsz mellé, akkor igen. De én úgy tudom a hivatalos Samsung gari 1 év. :U Tehát valami sántít...
    Azt gyanítom hogy vagy EU garis, vagy előfizus.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz bexinho23 #7965 üzenetére

    A második linked az SDHC. Az az nagy kapacitású SD kártya. Nem jó a telefonokba.
    Az első linked MicroSDHC ami nagy kapacitású MicroSD kártya. Ez kell a telefonokba. ;)

    Tehát ezt kell venned

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz vtechun #8008 üzenetére

    Nálam még sosem jött elő JF1-es firmware-rel a böngésző hiba. A videófelvétel gond meg nálam és egy másik srácnál jelentkezett konkrétan, szóval ennyit a túlzó "nem egy emberről". :( Nálam megoldódott, már akkor amikor beraktam a gyárilag hozzáadott SanDisk-et. Szóval valószínű nálunk a memó kari a ludas. De ha a másik júzernél nem, akkor csökkent a szám 1 felhasználóra akinél gond van. :U
    A többi (Kies, Social Hub) szót sem érdemel, 1000x kitárgyaltuk már. Valószínű meg fog oldódni, csak idő kérdése. Pl. a Kies nálam a legutolsó frissítés óta egész normálisan működik, szóval lassú de biztos javulás mindenképpen tapasztalható.

    Az pedig a másik, amire fel szeretném hívni a figyelemet, hogy bárkinek bármi problémája van a telóval szoftveresen, az irománya végén jelezze, melyik firmware-t használja. Mert van vagy 4-5 firmware JF1 óta, ami újabb, de mint kiderült mindegyiknek vannak kissebb nagyobb hibái. Elmondtuk 100x hogy a JF1 még mindig a legjobb, és nem érdemes frissíteni. Aki ennek ellenére frissíti, vagy nem JF1-el kapja, az nem problémázzon a szoftveres hibákon, és leginkább ne fikázza ezért a telefont, mert hamis ill. negatív kép fog kialakulni a Wave-ről, ill. egy katyvasz lesz az egész kinek milyen gondja van, ami abszolút nem jogos. Nálam nincs böngésző gond, és nincs ébresztő gond se, a fagyást hírből sem ismeri. Ami működési problémám volt 1 hónap alatt az a videófelvételi gond, de az már megoldódott.
    Tehát akinek nem az eddig 99% JF1 firmware van fent, legyen olyan drága, és jelezze. Akár post végén/elején, de a legjobb helye talán a mindig látható aláírásban lenne.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DonMedve #8017 üzenetére

    Én ezt a firmware frissítgetős dolgot amibe most te is fejest ugrottál, én még az LG Arena idejében űztem, heti rendszerességgel. Iszonyat sok fw jött ki rá, azonos jelzéssel csak ország és ország fw-i között is nem kis eltérés volt. Szinte nem is használtam a telefont mert non-stop a firmwareket próbálgattam. Utána jött az I8910 amivel szintén ebbe a hibába estem bár itt nem volt sok próbálkozás, majd az Omnia 2 amivel szintén. Azt hozzáteszem, hogy mindegyik teló esetében azért eröltettem a frissítést, mert voltak "szarvas" hibák amiket reméltem hogy javítani fognak, de egyik esetben se történt változás. Bár sokszor "elkapott a gépszíj", és ha kellett ha nem frissítettem. Talán LG Arena-nál a vége felé (tavaly májustól októberig tartó időszak) voltak olyan fw-ek amikkel már minden szempontból jobb volt a teló. Ezek után viszont azt mondtam nem fogok frissítgetni, és kísérletezni pláne ha elégedett vagyok. És most elégedett vagyok. :DDD
    Persze ha lesz hivatalos frissítés ősszel (bada 1.1), arra azonnal frissíteni fogok. :K

    Varszegig:

    A karakterkódolás miatt nem használok ékezeteket. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #8039 üzenetére

    Húúú....ezt baromi jó hogy beletették ilyen gyorsasággal! :C A Kies frissítés engem is érdekelne. :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Varszegig #8055 üzenetére

    Ez eddig a legnagyobb problémám nekem is. :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sede7 #8136 üzenetére

    Köszönöm! :R
    Bár én JF1-et használok, és még nem frissítettem, de én is beleaplikálom az aláírásomba, ha már én találtam ki. :DDD
    A zenei rész, és azon belül a füles kérdés az amihez azért hozzá tudok böfögni, mert elég sokat költöttem zenei kiegészítőkre az elmúlt 1-2 évben, és van viszonyítási alapom.
    A gyári füles kérdést teljesen jól látod, bár zenére még nem is használtad. Baromi szarul szól, "élesek" a hangok, nincs mély, még basszuskiemeléssel sem. Ezt a fülest kis túlzással a rádiójához adták, nem zenelejátszáshoz. 1 szóval ótvar a minősége. SBH650-hez is ilyen fülest csomagolt a Samu, kipróbáltam. Úgy látszik náluk ez most a plafon ami a minőséget illeti. Szomorú.
    Persze nem nagy hiányosság, mert inkább a füles legyen kaki, mint a telefon. :DDD Végső soron pedig nem túl nagy összeg ráfordításával pótolható, sőt! Kötelező lecserélni aki zenét is hallgat.

    (#8148) HaKo:

    HPM-70-től az összes SE füles jobban szól mint bármelyik telóhoz adott gyári. Ez nem is lehet kérdés. Gyárilag telefon mellé csomagolt fülesben még mindig az SE az etalon.

    Ha azt mondom nektek hogy az SBH650-el (ami ugye sztereó BT füles cserélhető véggel) a gyári Samu füles nem ad ki hangot, szerintetek meglepő? :U A füles direktbe dugva normálisan szól a telefonnal, és az SBH650 is jól szól a Sennheiser fülesemmel. Szóval fasza inkompatibilitásba botlottam, ráadásul úgy, hogy mindkét termék Samsung. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #8165 üzenetére

    Nem akarlak megbántani...De ha neked a gyári füles azonos szint egy CX300-hoz képest akkor "bot" füled van. ;] Ráadásul a hozzászólásodban nyoma sincs a szubjektivitásnak, ami engem kissé zavar. :U Ne általánosíts, hogy senki se mondaná rossznak, ha egyszer márkajelzéstől függetlenül gyenge a minősége, és a 2k-ért kapható HPM-70 keresztbe-hosszába lenyeli.
    Az más kérdés hogy neked megfelel a gyári, de azért a Sennheiser más "kávéház" minden szempontból. Kb. mintha átülnél Trabantból egy BMW-be. :) Igaz nekem CX500 van, ami azért jóval komolyabb a CX300-tól, de hallottam már CX300-at is szólni.
    A gyári füles legnagyobb hibája hogy a hangoknak magas és közép tartományban "élei" vannak, és basszus egyáltalán nincs. Ez kell ahhoz hogy Sokol rádió feelingje legyen a zenét hallgatónak. :K ;] Ez minden, csak nem jó. :U

    sede7:

    Mennyi pénzed van rá? Ez a legfontosabb tényező.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #8179 üzenetére

    Nem az 5-10 éves fülesekkel akarom összevetni, mert azoknál persze hogy jobb. A mostani mezőnyben viszont nem képvisel túl jó minőséget. Meg aztán nem a rosszabbakhoz viszonyítom, hanem inkább a nálánál jobb minőségekhez.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sede7 #8187 üzenetére

    Privátba megy a többi... ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz cryingdr4g0n #8199 üzenetére

    Tegnap kora este vettem le a töltőről...Most 89% áll. Semmi aksizabáló dolgot nem csináltam. Pár darab hívás, sms, és egy kis barangolás az app store-ban, de ez a 89% így is bőven jó. Ezt a "rajtahagyom a töltőn" problémát eddig még nem tapsztaltam. :U
    Volt mérője nincs a közeledben senkinek? Mert az pontot tenne az i-re. Fehéren feketén kiderülne mi történik avagy nem történik amíg rá van dugva.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz cryingdr4g0n #8208 üzenetére

    Nem vagyok villanyszerelő, de ötleteim vannak. Mérj rá az aksira miután egyből lehúztad töltés után, ill. akkor is amikor rajtahagyod egy éjszakát. Ha ez utóbbinál kevesebb V van benne akkor valami gáz van a csepptöltéssel.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz imrefos #8216 üzenetére

    A Wave szinte mindenben jobb, de ha fontos a Qwerty billentyűzet akkor a Mini-t vedd. ;)
    Ha nem fontos, akkor mindenképpen a Wave a jobb.
    Jelenleg az okostelók trónján a Galaxy S és a Wave csücsül.
    Kell ennél több bizonyság melyik a jobb?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sopi #8218 üzenetére

    Erre külön válaszolok kivételesen. ;)

    Bár a Spica nem rossz, de hardveresen karcsú a többihez képest. Nálam kiesne. Acer-t feljtsd el messziről. A szervízellátottsága egy kalap meleg fingot se ér, mivel nincs Magyarországon kihelyezett szervízpontja.
    Tehát marad a HTC Legend és a Wave.

    Lehetne itt sorolni ennek is és annak is az előnyeit és a hátrányait. De összefoglalva, a Wave hardveresen, fizikai paraméterekben, innovációban lemossa a Legendet bármelyik aspektusból nézzük. A Bada OS most bontogatja szárnyait, és jóval komolyabb és kiforrottabb már most mint annó az Android. De még kell neki idő mire felzárkózik Andoid szintre. Szeptember-október környékén elméletileg megindul a progik és widgetek áradata, de amíg nincs itt, addig nem ígérhet senki semmit.
    Tehát ha elégedett vagy az Android OS-sel és kiforrott általad jól megszokott rendszert akarsz, akkor maradj az Androidnál. Ha viszont érzel magadban vállalkozó kedvet, és szimpatikus a Wave, nagy áttörés részese lehetsz ősszel mint Wave tulaj, mert az app store egy dolog, de jön a Bada 1.1 is...
    Ha a nyers paramétereket és az árát nézzük a Wave sokkal jobb vétel. ;)
    A push email biztos megy, de szinkronizálni nem szoktam. Ezt egy korábbi hsz-ben valószínű megtalálod, vagy majd jön valaki akinek ezen a téren nagyobb a tapasztalata.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz hdanesz #8223 üzenetére

    Sajnos a Kies még nagyon nem az igazi. Instabil, és hol megy hol meg nem.
    Esetleg próbáld meg, hogy megynyitod a Kies-t, és a bal felső sarokban a Kies feliratra kattintasz, azon belül meg az illesztőprogram visszaállítása menüpontra. Nálam a problémák java része megoldódott így.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DonMedve #8229 üzenetére

    Nekem upcmail-re van beállítva. Tökéletesen müxik. :K

    UPC mail:

    pop3: pop3.upcmail.hu

    smtp: smtp.upcmail.hu

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák