Hirdetés

Aktív témák

  • Nefretiti

    csendes tag

    válasz Speedy86 #24469 üzenetére

    nekem nem akadozik a divxes videó, tökéletesen megy rajta, magyarul, németül:)

    Az alkalmazásokról meg annyi, hogy túl sok hasznos és jó nem nagyon akad.
    Amiket én kedvelek az a Constructor kit nevű játék. itt építgetni kell elemeket egymásra, szórakoztató és el lehet vele ölni az időt rendesen:)
    A másik az Empire Defense ez egy olyan játék, amiben lövésztornyokat, ágyúkat kell egymás mellé rakosgatni úgy, hogy ne tudjanak végigmenni a katonák a pályán.
    Amit szívesen használnék még az a Bcontrol. Egyedül én vagyok olyan fakezű, hogy nem megy, de azt mondják róla, hogy nagyon jó :)
    Magic Torch bármikor jól jöhet, ha kell egy kis fény. Nagyon hasznos tud lenni.
    Az egyik kedvenc alkalmazásom az a Tie Knots, ami egy nyakkendő kötő alkalmazás. Volt már amikor jól jött :D
    Talán még ami jól jöhet, az a TouchRetouch, amivel képeket tudsz pl retusálni telefonon. Ez se olyan rossz, ha megvan.

    Amit én hiányolok, az egy jó focis játék pl fifa 2010, egy tisztességes msn valamint a skype.
    És ami nem alkalmazás, viszont fájó a hiánya az az, hogy nem játsza le a flash videókat :(
    De nagyon jól választottál szerintem, mert a legszebb kijelzőjű telefon amit valaha láttam (Iphone4 szintet simán hozza, sőt...) és nagyon gyors:)

Aktív témák