Hirdetés

Aktív témák

  • nyesix

    senior tag

    válasz Cymby #23699 üzenetére

    Cymby!
    a mail for xch nekem is szarakodik (külföldi fórumokon is nézelődtem ott is sokat panaszkodnak rá) nálam az javított a helyzeten, hogy leszedtem minden hálózati forgalmat generáló (pl időjárás) widgetet, azóta kevesebbszer jön elő a "kapcsolódás sikertelen" üzenet, de még így sem egy bombabiztosan működő dolog. Néha az is rendbe teszi, hogy a telóról küldök egy mailt magamnak és azzal együtt beesik a többi 100 is :DDD
    Újra húznom utoljára azért kelett, mert egy nagy mail fogadásánál folyamatosan a "szinkronizálás befejezve" üzenet futott, és felmelegítette a telefont....

    Én tényleg nem akarom a Wavet lecserélni, de ha a következő pár hónapban (1-3) ezt nem oldják meg megteszem.
    Más: a napokban kezembe volt egy szifon4, hááát, mit mondjak sebességre kb ugyanez, talán néhol kicsit gyorsabb. A kijelzőjének a felbontás tényleg nagyobb, mint a Wave-é, de ezt ember nem látja szabad szemmel, csak nagyítóval. Viszont összességében a wave képe szerintem szebb. samoled veri a retina nem tudommit... :)

Aktív témák