Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Kezd a pöcsöm tele lenni a Gmail szinkronizációval. :W :( Most az a legújabb, hogy pár napja nem szinkronizál. Hiába nyomok rá az azonnali szinkronizációra, hiába változtak meg telefonszámaim, nem frissíti a gmail fiókomban. Isteni. :( A leveleket se és a névjegyeket se. Ha már erre áltam át, akkor ez így egy igen nagy hiányosság kezd lenni, mert valószínűleg a Samu szervereivel lehet a gond. Volt olyan is, hogy folyamatosan egész éjjel forróra szinkronizálta magát, és csak akkor hagyta abba amikor töröltem a fiókot és újból létrehoztam. Valószínű most is törölnöm kell, és újból létrehozni. Nah..ebből kezd már nagyon elegem lenni, mert nem én kúrom el, és nem a saját hibámból adódóan kell újból megcsinálni. Egy darabig megy hiba nélkül, majd egyik pillanatról a másikra nem. És ez azért veszélyes, mert ami változás történt a névjegyeimben azt nem frissíti. Tehát ha pont ilyenkor történik valami, vagy azt hiszem hogy minden rendben, mert a gmail-en úgyis fent van akkor csúnyán beszopom. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák