Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bone123

    HÁZIGAZDA

    Van egy kis problémám. Vettem egy 8gb-os MicroSD karit SD átalakítóval meg USB olvasóval, de ezt a kombót sem az XP sem a Win7 nem hajlandó felismerni (az XP-nél megjelenik a kis hardver telepítése ikon majd eltűnik eredmény nélkül, a 7 próbálkozik telepíteni majd kiírja hogy sikertelen). Van egy régi kártyaolvasóm egy 2GB-os karival amit mindkét rendszer rendesen lát, viszont sem a régi olvasót az új karival, sem az új olvasót a régi karival nem ismeri fel, jó nem? A probléma így egyszerre lehet a) a 8GB terjedelem és/vagy b) az új olvasó. A Monte és KIES-en keresztül a PC is látja a 8GB-os kártyát (amikor a telóban van) és a másolás is megy csigatempóval, viszont a 6000 files-os 2GB-os GMaps mappa szerintem jövő szerdára sem ér át. Amikor a 2GB-os kari a telóban volt akkor is csak a KIES-sel ment a másolás azaz nem jelent meg a kari külön drive-ként Sajátgép alatt, nem tudom ez számít-e. Mégis hogy tudnám beüzemelni a 8GB-os kártyát kártyaolvasóval hogy gyorsan tudjak adatot mozgatni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák