Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hubesz1

    csendes tag

    válasz rudymester #58 üzenetére

    Sziasztok!

    Fejlemények:

    Miután az elmúlt hét folyamán a párom és az én kezemben írd és mondd 10(!) telefon fordult meg ugyanazzal a hibával, a javítás mellett döntöttünk. Szegény pannon-os srácok teljesen készen voltak, hogy a készletükön levő mind az öt S3310 telefonjuk (gyári, bontatlan) hibás, ráadásul mindegyiknek ez a hangelmenős betegsége jön elő. Mivel a 3 napon belüli cserének ilyen formában nem sok értelme volt, inkább úgy döntöttem, hogy bemegyek a Samsung márkaszervizbe, és leadom javítani. Gondoltam, hogy az márkaszervizben esetleg ismerik már a típust, de a kislány akit beraktak a pult mögé a világát nem tudta, nem hibáztatom érte, ő csak adminisztrál, de sérült telefonos lelkemnek jót tett volna pár biztató szó :) Sebaj. Átvették, majd értesítenek. Ez hétfőn reggel történt, az én telefonom volt az első.
    Nem nyugodott bennem a kisördög, felhívtam a Samu mobiltelefonos szervizközpontját, hogy egy litánia keretében elcsevegjünk erről a remek készülékről. Hozzáteszem itt is rendkívül segítőkészek voltak, úgyhogy erről az oldalról semmi rosszat nem tudok mondani. Annyit sikerült kiszednem belőlük, hogy több ilyen telefonjuk is van már, de egyelőre nem tudják, mi okozza a hibát, ezért állásfoglalásra várnak a 'Nagy' Samsungól - gondolom Koreából, ők megmondják a tutit, akkor ha csak firmware csere, akkor is ha alkatrész cserés. Távol-keleti barátaink tutimondása azonban elég hektikus, megjöhet pár napon belül is, de volt arra is példa, hogy közel egy hónapig szüttyögtek valamin.
    Szóval én most várom, hogy a felkelő nap irányából megjöjjön a megoldás, és végre tudjam használni, az egyébként rendkívül jó vételnek számító készüléket. Addig pedig kisegít a jó öreg 6230i :))
    A mai napon a párom is leadta az övét a márkaszervizbe, az övé már az ötödik náluk a héten. :F
    [OFF][/OFF]Elég Janus-arcúra sikerült akciója lett ez a pannonnak. Adok egy telefont egy ezresért, te aláírsz két évre, de a telefont nem tudod majd használni egyelőre. Három napon belül kérhetsz cserét, de azzal is ugyanazokat a köröket fogod futni... Legalábbis egyelőre :((([OFF][/OFF]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák