Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hubesz1

    csendes tag

    Fejlemények

    A visszakapott telót tegnap kezdtem el használni, és alapvetően minden rendben volt, a hiba nem jelentkezett egészen estig, amikor is jó atyámmal történő beszélgetés közben a túloldal elkezdett hallózni...na hál' istennek...Úgyhogy otthon este leteszteltem a telót a párommal (felhívjuk egymást és körömmel kocogtatjuk a mikrofont, és a másik készüléken hallgatjuk, hogy minden koppanás átjön-e.) Az enyém néhány koppintást önkényesen cenzúrázott, úgyhogy még mindig nem ok, bár egész nap nem jött elő a hiba, csak este. A páromé a kocogtatós tesztet hibátlanul vette.
    S/W VER: S310CJIE1
    D/L date: 20090530
    FTA S/W ver.: ES3310.07
    FTA H/W ver.: Rev0.5

    Ha jól gondolom ebből az látszik, hogy május 30-án lett rátöltve az "új" firmware. Azt bánom igazán, hogy nem írtam le, hogy előtte mi volt rajta. Esetleg azt a német fórumban nem írják, hogy ők is hasonló hangelmenős tüneteket tapasztalnak ? Csak mert akkor lehetne szűkíteni a kört, hogy a pannonos firmware a rossz vagy zu alles az egész teló.
    Adok még neki esélyt a héten, hogy jól teljesítsen, ha bármit tapasztalok, akkor küldöm vissza a szervizbe, és csapkodom az asztalt, hogy csak egy Omniával tudnak kiengesztelni :))
    A viszont látásig ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák