Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz BrOnZ #358 üzenetére

    :D a tesztbábu egy ugyvèd volt, nevàrjunk tőle logikàt, se èrtelmet.
    ha szaggatott neki a telefonkonyv bongeszes kozben, az egyertelmuen hibas keszulekre utal, nemtudom, mi tudna ilyaűenkor szaggatni?
    a hivasokat nem dobalja. el, terero rendben, nekem az egyes kàrtya az alapèrtelmezett, az a netes kàrtya is , bongèszès közben nem 3g, hanem hsdpa sebességgel suhan és közben minden ki és befelé hivás is tökéletesen müködik.
    ennek ellenére, ha nem az alapértelmezett számról akarok hívni, akkor egyetlen mozdulattal vagy kiválasztom menüből, hogy a másikról hívjam, vagy berakom a tárcsázoba a számot és azonnal eldonthetem melyikröl hívjam.
    az odavissza irányitgatás nem negtivum, hanem éppenhogy NAGY ötlet, nagy pozitivum, főleg, hogy bekopogtat a füledbe.beszélgetés közben tudsz dönteni, hogy a másikat tartod, eztmeg átveszed, vagy megnézed kiaz és utána visszahivod, stb stb.
    az smsek szépen jönnek, attolfüggöen melyik kártyára jön , más más az értesitőhangja is, beállithaton.
    azis jo hogy a két eltérö simhez két eltérő háttérképet és témát tudsz beállitani és mindig tudod,vizuálisan azonnal hogy melyiked használod. üzemi kártya szine kék ikon , a háttérkép is szép kék vizes háttér,a másodiké zold, a hattér is a zöld , nagyon beszédes és kiválo modszer, hogy azonnal tudd melyiket használod. felraktan a noled alkalmazást, mindenre beállitottam az
    ikonos felugro értesítést, ha ott hagyom a telefont pár percre és volt valami x idönként felvillan a megfelelő ikon , rezeg is ha kell és még ciripel is, ha ugyakaron.semmiről nem maradok le.
    az enyémkütyühöz fehér headset is járt, sajnos nem a fülbedugos fajtából, amit jobban szeretek, csak a sima, viszont meglepőn jó hangja van zenehallgatáskor.

    összefoglalva , teljesen megbizható, tudja amit kell, semmi gondja.

    nemelég az okos telefon, a juser se lehet buta, mert az okostelefon nem pótol inteligenciát.
    ha ugyanaz. a hülye luzer hív róla, akkor az átlagokossági quoficiens egyfőre számítva visszaesik.
    jelenesetben a telefon az okosabb.
    aztán kiderül, hogy nemelég ügyvédnek lenni, okosnak is kell lenni.majdnem annira mint a telefon. szerimtem ő csak használja tovább a két telefonját és akkor mindig tudja melyikrol hiv éppen :-)

    mit hagytam ki? ?
    ja, a rávalo felbontasu primo is gyönyörüen megy rajta, amennyiben a not supported voice hibauzenet jön, akkor ott valami bibi azokkal a fájlokkal van.
    keress másik csomagot rá.

    bocs a hosszu posztert, a hülyetelefonról írtam, miközben ágyban fexem és mégse lassul be emiatt a telefon.

  • kp78

    addikt

    válasz BrOnZ #358 üzenetére

    Egyetértek az első mondatoddal.
    Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy olyan vkinek kell tesztelni egy ilyen telefont, aki előtte még érintős telefont is csak képen látott. Lehet, hogy egy csomó dologra rá sem fog jönni, amit egy érintős telefonból ki lehet hozni.
    Amúgy nekem kissé ellentmondásos volt, hogy a cikk elején D980 volt említve, mint korábbi telefon, a vége felé meg Nokia 6600.
    A szerintük "a telefonkönyvből csak az alapértelmezett SIM-ről indítható hívás" témához:
    én mindig a tárcsázóból indítom a hívást. Elkezdem beütni az illető nevét (pl.: peti ami számokból 7384, és máris hozza az összes Petit, meg ami ebből a szám/betűkombinációból kihozható.
    És alul bizony arra a sim-re nyomok olyankor, amelyikről a hívást indítani akarom, nem feltétlen csak az alapértelmezett sim-ről lehet hívni.
    Sms küldésnél ugyanúgy ott van a bármelyikről küldés lehetősége. :C
    Nekem ez a két dolog például nagyon tetszik a telefonban.
    Magát a tel.könyvet alig nyitom meg, mert abban keresni sokkal lassabb.

    Szerk.: látom közben Luissimo is írt egy kisebb esszét :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák