Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levente

    aktív tag

    válasz Parallaxis #7177 üzenetére

    Jókat mondasz de az igazi megoldás az ilyenek fagyasztása, vagy uninstall-ja.

    Vannak olyanok ugyanis, amiket bár a boot során letilthatsz, de attól még idővel elindulnak.
    Sőt, egy rakat van, amit le se tilthatsz, így érdemesebb fagyasztani.

    A RAM tisztítgatása nem jó megoldás és felesleges. Szerintem. Meg még sokak szerint, akik nálam ezt jobban vágják. Anno sokat szórakoztam vele és a tapasztalatom összecseng azok állításaival, akik szerint nem kell.

    Azt állítom, hogy több erőforrás megy el azt alkalmazva, mint ha a rendszerre bíznánk a dolgot.
    Nekiállsz tisztítgatni, aztán a rendszer nekiáll azokat újra betölteni, nagy okosság...

    Természetesen nem kívánok tiltani tőle senkit, csak azt mondom, hogy ez egy sokszor lerágott csont, sokszor végigtárgyalva.

    Amúgy, ahogy mondtam, nekem nincs olyan tapasztalatom, amely szerint az akár 100MB környékére csökkent RAM mennyisége okozna rendszer akadást.
    Sőt, fel kell hívnom a figyelmet arra, hogy a rendszer nem csak végső esetben áll neki RAM-ot felszabadítani, így ez az érv egyszerűen hibás okoskodás eredménye. Vagyis sokszor teszi, na most akkor sok lag forrása lenne.

    Vannak amúgy arra is programok, hogy a rendszer RAM kezelését befolyásoljuk, állítgassuk, de szerintem ez ugyanúgy felesleges.

    Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    [4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Új hozzászólás Aktív témák