Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    veterán

    Kezd mostanában elegem lenni a telefonból.... Először kezdődött azzal hogy nem tudtam a Play áruházat használni, mert a wifin azt írta hogy túllépte az időkeretet. pedig minden mást simán tudtam használni. Mobilnettel pedig behozta a Playt, engedett is letölteni dolgokat. Próbálkoztam újrarakni a telefont, a chachet törölni, a routert resetelni, manuális címet beállítani, de egyik se oldotta meg a dolgot. Ez a probléma továbbra is fennáll. Ezen felül nehezen lehetett benyomni a home gombot, csak sokszori próbálkozásra, akkor is erősebben a megszokottnál. Ma pedig ez a kis üzenet fogadott:
    "Hiba történt az ujjlenyomat-érzékelővel.Ha ez az üzenet újból megjelenik,indítsa újra az eszközt."
    Próbáltam, nem sikerült, és egy kicsit tanácstalan vagyok. Szükségem lenne a funkcióra, de nem tudom hogy hardveres vagy szoftveres gebasz van-e... Ötletek? Ohh és mióta nincs bekapcsolva az ujjlenyomat olvasó, a home gomb újra normálisan üzemel, tehát nem kell erősebben lenyomni... Teljesen tanácstalan vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák