Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti0726

    csendes tag

    válasz ronin79 #7614 üzenetére

    Nekem ez a swap dolog már kínai :D De látom ti azért jól elvagytok :D Feltettem nngabi verzióját de kb ugyanolyannak érzem mint a rendes gyári verziót :S Letiltottam egy csomo alkalmazást amit nem szeretnék hogy fusson de ugyanannyi ramot használ a teló... Na most nem tudom mit lehetne még csinálni, de szerintem szarból már nem nagyon lehet várat építeni.... Próbáltam mindenféle launchert, a nova volt a leggyorsabb de sokszor az is kifagyott... A skype, viber, skype, line, maps amit a legtöbbször használok a többit nemigazán, meg talán még a kamerát időnként. ugye az android rendszer alapból elvisz kb 300 megát, ezek pedig 20-30-40 megát darabonként... tehát összesen 450-500 megát használ alapjáraton a 624ből. Ehhez képest 768at igértek ,de ez eddig sose volt meg... Az galaxy mini 4nél is 1,5 gb ramot irnak de sokan mondták hogy abból csak 1.3 giga ram elérhető amiből 700 alapból foglalva van a rendszer miatt... Az ember rááldoz 70-80ezer ft-ot és azt gondolná kap egy olyan készüléket ami gyors ,zökenőmentes, nem kell belenyúlkálni, nem kell szarakodni a frissítésekkel (1 évet várnia 4.1-re) és a fórumozással, hogy miként hogyan tegyük gyorsabbá... és erre ezt kapja. Alapjába véve a telefon tök jó meg minden, de a fagyások még mindig vannak, újra is kell indítani mondjuk 2-3 naponta minimum. Nem tudom a 4.2es változat mennyire lesz jobb, de az is csak jövő tavasszal lesz maximum, hacsak egy unofficial,használható hibamentes verziót ki nem dobnak előtte, mint pl annó az MB4 volt... Sok féle módszer és taktikát leírtatok itt, hogy tegyük ezt a telefont a csúcsra teljesítményileg, de nem biztos hogy mindenkinek van ideje ezt a 7500valahány sort végigolvasni a tapasztalatok miatt. Nekem egy olyan kérésem lenne az összes többi fórumozó társammal egyetembe (már akik nem veszik zokon), hogy legyen egy olyan site ahol minden apro dolgot leírnak pontosan mit hogyan kell csinálni, minden ujdonságot stb egy helyre tömöríteni olynan instrukciókkal amik a hétköznapi ember számára is érthetők legyenek. Persze ez csak egy ötlet, meg hát nyilván nektek sincs annyi időtök de nem lenne rossz egy ilyen. :)
    Köszi, ha mégis megvalósítanátok! :)

Új hozzászólás Aktív témák