Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz rnyk #15 üzenetére

    Az járt jól, aki halmozta a pénzt. Túlságosan felfuttatták a mobilpiacot, sok lett a résztvevő, hatványozott számban lökték a telókat. Nem gondoltam volna, hogy ilyem hamar kifulladnak. De már látni ,hogy a középkategória is ki fog égni. (Mindenki ugyan azt adja, és ezek versenyeznek az 1-2 éves csúcsokkal.)

    Az almát már csak gyümölcsben szeretem. De megint annak a hülye Apple-nek volt igaza. Szidták, hogy miért csak 1-2 készülék jön évente, miért nincs olcsó telefonjuk. Erre ők: minek több és úgy is megveszik a drágábbat. Hát ez eddig igaz is. Kíváncsi leszek az őszi ájfónokra, hogy fognak teljesíteni.

    Sajnos a marakodásban az LG, HTC vesztesen jött ki. De a Sony, aki 2012-ben és 2013-ban még ott volt a szeren is veszített. LG-t mindig is fikázták a fórumokon. Már a butatelefon korszakban is. Ez ma sem változott. (Igen a G2-nél is olvastam anno érdekes megnyilvánulásokat.) A HTC-t meg meg sem ismerték az emberek.
    Én sajnálom, mert a HTC is hozott jó telefofokat (nem sokat) és az LG is (ő többet, mint a HTC).

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz rnyk #20 üzenetére

    Nos igen. Nem irigylem a Microsoftot. Pont mire kifúj a smartphone piac, akkor akar durrantani. De nem lehetetlen. Ha tud csinálni egy ökoszisztémát és el is tudja adni, mint az Apple, már nyert.
    Hiszen jó dolog lehet, hogy ugyan az az OS fogad a gépen, telón, konzolon, tableten, netán órán. És minden jól működik együtt.
    Na majd meglátjuk.

    gerii Én nem balfaszozom le, aki megveszi akár a legdrágább teelfont is (vagy órát). Az ő dolga. 1 év múlva úgy is eladja fél, netán egy harmad áron. :) És akkor le lehet rá csapni.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz S e t h #41 üzenetére

    A negyed milliós telókhoz nem kell jómódúnak lenni. A nagyon tág ismeretségi körömben több családanya is S6 Edge-t vett.
    Mivel vannak részletfizetős opciók, továbbá ha az embernek van egy pici agya, elkezd időben spórolni és akkor függetlenül is meg tudja venni. Ha van rá igénye. Havi 20k, az egy év alatt 240k. Meg is vagyunk.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák