Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz rnyk #15 üzenetére

    Az járt jól, aki halmozta a pénzt. Túlságosan felfuttatták a mobilpiacot, sok lett a résztvevő, hatványozott számban lökték a telókat. Nem gondoltam volna, hogy ilyem hamar kifulladnak. De már látni ,hogy a középkategória is ki fog égni. (Mindenki ugyan azt adja, és ezek versenyeznek az 1-2 éves csúcsokkal.)

    Az almát már csak gyümölcsben szeretem. De megint annak a hülye Apple-nek volt igaza. Szidták, hogy miért csak 1-2 készülék jön évente, miért nincs olcsó telefonjuk. Erre ők: minek több és úgy is megveszik a drágábbat. Hát ez eddig igaz is. Kíváncsi leszek az őszi ájfónokra, hogy fognak teljesíteni.

    Sajnos a marakodásban az LG, HTC vesztesen jött ki. De a Sony, aki 2012-ben és 2013-ban még ott volt a szeren is veszített. LG-t mindig is fikázták a fórumokon. Már a butatelefon korszakban is. Ez ma sem változott. (Igen a G2-nél is olvastam anno érdekes megnyilvánulásokat.) A HTC-t meg meg sem ismerték az emberek.
    Én sajnálom, mert a HTC is hozott jó telefofokat (nem sokat) és az LG is (ő többet, mint a HTC).

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák