Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz NandoXXL #19 üzenetére

    Akkor most hadd írjam le én is az eddigi tapasztalataimat a driverekkel kapcsolatban. 4 éve van radeonom.

    Sorolom:

    Illetve:

    Bármennyire is hihetetlen nekem eddig egy gondom nem volt driver fronton a kártyával, hardveres ellenben már igen, de az megint más tészta. Hibák előfordulnak, ez van. Láttam már itt a fórumon keményvonalas nv fanokat is sírni a saját tréül kiadott drivereik miatt, úgyhogy ez nem kizárólagosan amd sajátosság.
    Tekintsünk inkább úgy erre a hírre, mint pozitívum. Így szélesebb körből jöhet tapasztalat, mert lehet most itt trollkodni azzal, hogy eddig is bétatesztelők voltunk, de mégis mennyien is toltunk feedback-et a gyártónak? Naugye.
    Én legalábbis eddig nem tekintettem magamat bétateszternek, aki meg igen az remélem eddig is becsületesen küldte a visszajelzéseket (amiért egyébként pacsi ha tényleg így van), de ha nem és csak hangulatot kelteni jött ide, akkor inkább kattintson tovább :U

    Ráadásul nem is azt mondtam, hogy hibátlanok az amd driverei vagy, hogy egyenesen mindenható. Nem is erre reagáltam, hanem a write only picsogásra.

    Ja: Assassin's Creed Syndicate... Meg sem lepődöm rajta a Unity után. Miért van olyan sejtésem, hogy ez nem csak és kizárólag az amd hibája...

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • vigyori78

    őstag

    válasz NandoXXL #19 üzenetére

    WHQL driver miatt nem indul a Forza Apex, : Melyik WHQL? VGA-d milyen ? Op ?

    Az új fix driver miatt fagy az Assassin's Creed Syndicate. : Ezen miért is kell meglepődni ?

Új hozzászólás Aktív témák