Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz tixem #21 üzenetére

    Na akkor sorolom én is, mert úgy látszik egyesek szeretnek abból kiindulni, hogy ha náluk működik valami, akkor az a hülye, akinél nem (vö. áldozat hibáztatás). Szóval:

    HD3xxx-HD5xxx: szar EDID kezelés. ATI/AMD először toldozgatja, de nem bírja megcsinálni. Végül a fórumán törli a bugriportokat.

    MHD3xxx: ígért flash video gyorsítás, de a két év után sem megy. Kismillió bugriportra és anyázásra ATI/AMD részéről a válasz a fórum törölgetése és a kártyák rekord idő alatti legacy-ba sorolása, hogy ne kelljen javítani a hibákat (mert nem csak ez volt.)

    MHD3xxx: switchable driver nem működik, ha megszakadnak se. Random fagyások, grafikiai ha kétszer vált oda-vissza az ember. A "javítás" az előző pontban leírva ATI/AMD részéről.

    HD4-5xxx stutter: hiba el nem ismerés, fórum törölgetés, majd amikor már akkora volt a kupac, hirtelen a stutter elleni harc élére állnak, csak éppen két generációnyi kártyán nem sikerült megoldani és folyamatosan hülyének nézték a hibákat jelző user-eket.

    De nyilván akkor ezekért az ATI/AMD-n kívül mindenki hibás volt, így pl. az Adobe, a Lenovo, az Intel, az MS csak éppen az a nyavalyás gyártó nem aki a kártyához a drivert gyúrta. Btw, a flash gyorsítás esetén már olyan komikus volt a szitu, hogy visszaírt a Lenovo és az Adobe is, hogy már elküldték az AMD-nek mit kéne javítaniuk és az a javítás helyett legacy-ba tolta a két éves kártyáját. :(((

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

  • doooo

    veterán

    válasz tixem #21 üzenetére

    "Ja: Assassin's Creed Syndicate... Meg sem lepődöm rajta a Unity után. Miért van olyan sejtésem, hogy ez nem csak és kizárólag az amd hibája..."

    Unity is játszható már egy ideje, a Syndicate pedig mindig is az volt, AMD kártyákon is jól futott eddig, tehát ha most lefagy, akkor csakis az AMD hibája. Még szerencse, hogy nem kockáztattam, és nem frissítettem erre a driverra.

  • KAMELOT

    titán

    válasz tixem #21 üzenetére

    Kár, hogy nem volt 7970-ed ott a hajad hullott volna ki! :DDD

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Új hozzászólás Aktív témák