Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz makoss #2043 üzenetére

    Nálam mindegyik alatt megy... Chrome, fox, chromium, ie, edge, opera...

  • #56573440

    törölt tag

    válasz makoss #2043 üzenetére

    "Azzal a stílussal ahogy ez a progi működik barátom!"

    Na... 1: talán a világon te vagy a legtávolabb attól, hogy a barátom legyél jelenleg ;] 2: ha natív user error a történet akkor ne kiabálj.

    "hanem egy olyan programot szídok amit még bőven fejleszteni kellene, és betiltani annyi időre míg nem orvosolják a hibát (lásd fentebb)! Ennyi."

    Fura, mert eddig nem láttam még panaszt böngészőre, ill nálam alapból mindegyikkel megy... Részemről ez is user error. Fejlesztik, de tudod neked olyan program kéne ami next next next finish, és távolról mindenhonnan bárhogyan elérhető. Na ilyet mi nem akarunk köszi. Majd megmondom mi és milyen porton mehet a hálózatra és érhet el mit. Köszi de nekem nem kell egy méretes biztonsági rés. Téged értem hogy nem zavarrna, mert megközelítőleg se akarod érteni mit csinál meg mi, csak csinálja most. Azonnal.

    "A routerben meg biztos nem állítok semmit mert az a Serviióval tökéletes!"

    Ohh my... a serviio külső hozzáférése tökéletes??? Hol? Hogy? Mivan??? :C Na jogos így, inkább ne matass a routerben, mert azt pláne betiltatod.

    Javaslom neked az Emby nevű appot, az olyasmi mint a plex csak sokkkal egyszerűbb. Van topikja is biztos, csak ne itt kérlek... Nast se vegyél ígérd meg. Vagy csak a syno-t kerüld kérlek el
    :C

    [ Szerkesztve ]

  • sugarforce

    őstag

    válasz makoss #2043 üzenetére

    En itt feladtam. Mar egy honapja isbezzel szenvedtel, akkor is leirtuk mi a gond, tibben is es azt is, hogy mi a megoldas. Most is leirtuk, ha nem akarod beállítani, akkor igy jartal, ettol nem a program szar, amit egyebkent folyamatosan fejlesztenek es nem altalanos a hiba ami nalad fennall, jelzem sajat belso halozati beallitas miatt.
    20adjara is leirom a kepek alapjan, hogy a plex.tv nem latja a szervered. Ha nincs rendesen kiengedve a netre, akkor nem is fog mukodni soha, ezt leirtuk egy honapja is. A servio ha mukodik, hasznald azt, bar igaz h azt netrol soha nem fogod elerni, persze ott igy nem is lesz eleresi hiba mint a plexnel(ftw)..
    Feltetelezem a belso halon logo tvd is neten keresztul csatlakozna a plex szerveredhez, bar nem ertem miert, de oke.
    Azt jegyezd meg altalanossagban, hogy ha barmilyen szerver funkciot kiakarsz engedni a netre, ahhoz 99% hogy majd fix ipt kell beallits a routeren es porr forwardot, igy mukodik a szamitogepes halozat. Ha te nem allitod be es nem mukodik, az nem a program fejlesztesenek a hianya.
    Az mar mas kerdes h a munkahelyeden meg milyen portok es protokollok vannak engedelyezve a ceges tuzfal policyben, ha van egyaltalan.

Új hozzászólás Aktív témák