Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f(x)=exp(x)

    őstag

    válasz kenwood #19 üzenetére

    Churchilltől.
    A politika topikban épp a napokban jött fel ez az idézet... :D

  • HookR

    addikt

    válasz kenwood #22 üzenetére

    "Az a baj, hogy foglamuk sincs,mirol dontottek."
    Miért, neked talán van? Mi, avatatlan földi halandók csak pár kör lemaradással fogunk értesülni arról, hogy milyen érdekek menti törekvések diadalmaskodtak a háttérben, illetve nagyobb léptékben láthatjuk csak kirajzolódni a körvonalakat.

    "Az Eu es Oroszorszag haboruban all."
    Mármint az USA és Oroszország vannak fasírtban, míg az előbbit irányító hatalmi erők az EU-t is dróton rángatják a roskadozó USA gazdaság megmentése érdekében, beáldozva azt, mint potenciális konkurenst (Az USA már nem egy országot 'demokratizált', hogy megőrizze az USD petrodollár szerepét az EUR-val szemben. Létkérdés.). Az EU-nak és Oroszországnak kölcsönös érdeke lenne a szorosabb együttműködés, a jelenlegi helyzet az USA-nak kedvez.

    "Ha a masodik legnagyobb gazdasag kilep az eubol,az mindkettojuknek baromi rossz."
    Én amondó vagyok, hogy nyugtával szitkozzuk a napot! Tisztán csak a por leülepedte után fogunk látni, addig csak a hangulatkeltő propaganda sípokat hallani.

    "Kelet-ukrajna mar megvan.
    Ha meglesz neki nyugat is,akkor jonnek a balti allamok.
    A mi minszterlenokunk mar reg a zsebeben van,ahogyan az egyik legnagyobb ellenzeki part is (Kágébéla, Kiss Szilárd ...)"

    Na, pontosan ezt értettem a fiatalság médiabefolyásoltsága alatt.

    (#23) pit stop: "Ezt remélem nem gondolod komolyan, a fiataloknak sokkal nagyobb a reklámimmunitásuk."
    Nem konkrétan reklámokról beszéltem, hanem politikai értelemben vett médiabefolyásról. Azt te is láthatod, hogy bizonyos médiumok bizonyos politikai irányzatokat képviselnek, lehet látni honnan fúj a szél. A befolyásolás többek közt a szelektív informálással és a féligazságok szelektív hangsúlyozásával valósul meg, illetve hangulatkeltő cikkekkel az objektív tájékoztatás helyett. Politikai beállítottságtól függetlenül ezt azért mindenki láthatja.

    [ Szerkesztve ]

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

  • HookR

    addikt

    válasz kenwood #27 üzenetére

    A felszínesség sajnos széles körben elterjedt kórtünet. Mindenesetre tisztelendő, ha az ember tisztában van a korlátaival, megmutatja min lehetne még javítani.

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Új hozzászólás Aktív témák