Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victorio

    aktív tag

    válasz pit stop #39 üzenetére

    Ne állíts valótlant.
    Az, hogy a Font árfolyama kilengett 4%-ot, nem jelenti azt, hogy a pénzpiac megroggyant.
    Nincs jósgömb amiben látszik a jövő, nagyon sok helyen épp hosszútávon pozitív lehetséges változásokról írnak.

    Az hogy az Ír régió függetlenedni akar, nem újkeletű dolog (lásd: IRA).
    A Skótok szintén, bár ők legutóbb elpuskázták a lehetőséget, hogy megszabaduljanak a gyarmatosítóiktól. De náluk is várható azonban, hogy előbb-utóbb mégiscsak összeszedik magukat, és függetlenednek végül. Ennek a szavazásnak az eredménye max csak felgyorsíthatja ezeket a folyamatokat, de semmiképp sem kiváltó oka.

    Szóval ez nem lefutott meccs, simán lehet, hogy a végén mégis az angolok jönnek ki jól ebből.
    Az, hogy a liberális szelet fújó média (index.hu, 444, stb...) dögvészt és éhínséget vízionál, az még nem jelenti azt, hogy így is lesz. Nem kell rögtön felülni a hisztériavonatra.

    Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

Új hozzászólás Aktív témák