Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    válasz M5Norbi #34 üzenetére

    Lehet, hogy igazad van hangnemről, de sajnos indokolatlan ordibálás van sok esetben egy ilyen topocban. Nem árt a stop néha.

    Ez is csak egy gép és nem mindenható. A SGS4 is egy gép és az sem isten.

    A céljuk a kommunikáció. Az, hogy kényszeres idegrángásos szorongásos és követelőzőek lettek a mai generációs emberek, az a "gyorsan most"-nak köszönhető. Én ki birom várni a választ és szerintem az indiaiak is ki birják a választ várni egy alacsony adatforgalmú szöveges chat-en mint pl az igen jól működő BBM.

    Nem változott az évek során az emberek szövegértése. Ez most és 50 év múlva is pont ilyen lesz. Erre kell a nagy sok mákostészta proceszor??? Semmi sem indokolja!
    De a nagytudású "Óóóókos" mobilok irdatlan adatot termelnek feleslegesen és szerintem izgatják-idegesítik az embereket naponta. Mentálisan destabilizálják az embereket. Túl sokat gondolunk ezekről a gépekről!
    Ezt a gépet én nem látom vészes fenyegetésnek. Teszi a dolgát, a tudása ép elegendő egy pontos, hatékony kommunikációhoz. Ráadásul a Berry biztonságosabb is, mint egy droid ami szintén nem elhanyagolható szempont. Sokaknak vonzó lehet továbbá, hogy nem amerikai(egybesült államok), hanem kanadai a cég.
    Így még egy jobbikos is megveheti! :C /Nem kíííínai, és nem elnyomó kapitalista amerikai lehallgatás bérenc... fuj! izé.../

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Új hozzászólás Aktív témák