Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lazsnak

    tag

    válasz HegeGabi #9 üzenetére

    ha nem haragszol belekontarkodom.
    minden letezo okostelefonon hasznalhatsz online es offline navigaciot egyarant, ez csak a szoftveren mulik.
    online navi pl a waze es a googlemapses navi amihez internetkapcsolat szukseges, offline pedig pl a sygic es egyeb tarsai. az egyik a netrol szedi a terkepeket a masiknal mar elore letoltotted, szoval okostelefonra teszel egy sygicet, megveszed szepen playstorban, letiltod a netet a telodon es lam, mukodik.

    en egy nexus 7et hasznalok a kocsiba eleg kiraly bivaly jo kepe van es az emlitett 3 naviprogival istenkiraly tars.

    es mivel csak wifis a tabletem megis tudok vele navigalni :-) a telefonnal is lehet meg ha kiteped a simkartyat akkor is, ha megfelelo programot hasznalsz.

    az EN szereny velemenyem szerint vettel egy tularazott valamit ( nem tudom mennyiert vetted 35ert talaltam ra argepen) de nem akarlak megserteni, ha te elegedett vagy vele az a lenyeg es hasznald egeszseggel

    ui: szerintem a te altalad emlitett kategoria, hogy 'gps' mint maga celkeszulok halott, mivel minden telefon tudja mar :-) de lehet meg kapni, es veszi a sok kevesbe hozzaerto reteg

    [ Szerkesztve ]

  • McSpy

    őstag

    válasz HegeGabi #9 üzenetére

    Kinek a pap kinek a papné,nekem inkább a lánya :D ,de azért manapság a mobilok kijelzője minimum 800x480,de lassan ez is is gyengének számít,és ez kb 4"-n van,akkor a 7"-n milyen a 800x480

    Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

  • simonzé

    addikt

    válasz HegeGabi #9 üzenetére

    Szia!
    Köszi a tesztet, örülök hogy egy ilyen érdekes hibridet teszteltél, nem is tudtam hogy van olyan tablet amiben van GPS + digitális tuner is...

    És egy jótanács: Sose hallgass a fanyalgókra. Tapasztalatom szerint minden teszt kommentálói között akad 1-2 nagyonokos nagyonbátor, aki egy nick mögé múlva osztja az eszét. Az egyik a GPS-be köt bele (pedig nincs igaza), a másik meg az árába (pedig nincs igaza: ez egy hordozható TV + GPS is).
    Véleményem szerint csak ugatják a témát, csak ők azt hiszik hogy nem. Pedig de.

    Ne aggódj, ezek a nagyokosok általában még egy cikk megírására sem voltak képesek, csak fikázni tudnak. Simán hagyd őket figyelmen kívül, mert másképp még te érzed majd magad rosszul miattuk.

    Élvezd a készülékedet, jó szórakozást hozzá!
    Üdv:
    Z.

    I don't fit in. I fit out.

Új hozzászólás Aktív témák