Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noisia

    aktív tag

    válasz simonzé #15 üzenetére

    Te mégis miről beszélsz?
    Az ugatás, ha azt mondom, hogy szerintem drága? Igen, szerintem drága. Ennyi pénzért valószínűleg van jobb alternatíva. Ez a véleményem. A saját véleményem. Ez pedig egy fórum, ahol mindenki a saját véleményét, gondolatait közölheti másokkal.

    " Nick mögé bújva" ? Te mégis hogyan írtad ezt a remek hozzászólásodat? Neked ez a neved, hogy simonzé? Ez van beleírva a személyigazolványodba? Egyértelműen a simonzét sem lehet beazanosítani. Akár Körtvélyessy Arisztid is lehetsz. 2013ban arról magyarázni, hogy az interneten nicknevek mögé bújik az ember az kicsit cinkes, nem gondolod?

    " egy cikk megírására sem voltak képesek " - szóval, azért mert én cikkeket olvasgatok valahol, akkor nekem nincs kompetenciám hozzászólni, mert még soha nem írtam egy cikket sem? Te sem gondolod komolyan. Ez olyan minthogy mittomén' nem állapíthatom meg egy RollsRoyce-ról, hogy szép vagy jó, mert még sosem ültem benne?!

    Na ne viccelj!

    [ Szerkesztve ]

    " ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

  • LamerGyuri

    senior tag

    válasz simonzé #15 üzenetére

    Akkor üdvözöl az üdítő kivétel: a nagyonokos, nagyonbátor LamerGyuri, aki saját nevével, e-mail címével és telefonszámával fórumozik, és osztja az észt. Csak mert egyszerű, faék GPS-t akart keresni, nem tabletet. ;]

    "Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

Új hozzászólás Aktív témák