Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcimi01

    csendes tag

    válasz KKrapulax #38 üzenetére

    Üdv. Nem akarlak elkeseríteni, de ezt a tabletet nem azért szeretjük, mert nincs jobb panellel ill. hangminőséggel másik... Hanem egyben tud mindent, ami komplex használathoz kell, kifejezetten a digitális tv tunerre gondolok, és más csak dvb-t tv-től nem sokkal drágábban mégis egy sok mindenre használható eszközt kapsz. Kontraszt állítási lehetőséget én sem találtam, a hangszórója filmnézéshez, navihoz, tv-hez elég, zenét fülessel hallgass. Én nem néztem, de hangszínszabályzós zenelejátszóval gondolom kicsit még tudsz javítani a minőségen, ha hangosabb nem is lesz. Szia.

  • Gabipro

    csendes tag

    válasz KKrapulax #38 üzenetére

    Szia!

    Én is csak csatlakozni tudok az előttem szóló Mcimi01-hez...
    Csak a tablet "része" miatt nem érdemes ezt választani kb. 30-32.000-ért, mert kb. fele ennyiért kapsz egy ugyan ilyen -tablet szinten belépő, nagyon alapszintű- tabletet... nem túl jó kijelzővel, nem túl jó hanggal...stb... persze GPS, DVB-T tuner és 1G RAM nélkül!
    Ha valakinek csak egy jó tablet kell, az ma már kb. 10e-el olcsóbban (20.000 körül) sokkal jobb gépet tud venni, aminek gyorsabb (min. 2 magos) processzora, valószínű szebb kijelzője, nagyobb felbontása, lehet hogy szebb hangja, stb. lesz.
    Úgyhogy ezt a gépet nem a gyorsasága, nem a szép kijelzője, nem a jó hangja miatt szeretjük, hanem mert pl. van benne GPS vevő és tv-tuner.... :)
    Ha meg jó hangminőség kell, lehet rákötni erősítőt, mini hangszórót! Én is ezt csinálom, ha nincs a kezemben és nagyobb hangerő kell!
    Az kissé engem is zavar, hogy néha kissé nehézkesen, pontatlanul reagál az érintésekre, nehéz vele rábökni kisebb pontokra, gombokra, hivatkozásokra, stb. ...de ez lehet hogy a még rajta levő gyári védőfólia miatt lehet, amit még nem cseréltem le...

Új hozzászólás Aktív témák