Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lion80

    újonc

    válasz Gabipro #31 üzenetére

    Szia,

    Én is egy GPS tablet készülék vásárlása előtt állok. Mivel nincs se páromnak se pedig nekem okostelefonja és nem is szándékozunk 60-70 ezret erre kiadni ezért gondoltam a tabletes GPS megoldásra. Most egy régi Fujitsu Pocketloox PDA-t használunk navigációra "ÉnMegyek" szoftverrel, de a műholdakat van hogy 10 perc mire megtalálja (Sirf3-as vevő van) bekapcsolás után és az aksija is gykfing.

    Hosszas keresgélés és fórumolvasás után jutottam el ezekhez a típusokhoz:

    Overmax DUALDRIVE
    Prestigio MultiPad 7.0 Prime 3G
    Lenovo IdeaTab A1000

    Ár/értékben az Overmax viszi a prímet, mert 6-10 ezer HUF.al olcsóbb és többet is tud mint társai (3G-t leszámítva). A Prestigio a 2 év gari miatt volna szimpatikus.

    Azt szeretném megkérdezni hogy neked navigáció terén bevált-e? Olvastam hogy a műholdakat ez is lassan találja meg bekapcsoláskor az autóban a szélvédő mögül. Ez minden bekapcsoláskor elmondható vagy csak akkor ha az utolsó használat helyétől távol van újra bekapcsolva? (Pl jössz haza Bécsből és Győrnél kikapcsolod, majd másnap Budapesten újra bekapcsolod).
    Te hogyhogy végül e mellett döntöttél (olvastam hogy te is nézegetted a Prestigiot)?

    Előre is köszönöm a tanácsot!

    üdv: Lion80

Új hozzászólás Aktív témák