Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz vinpilu #27031 üzenetére

    A WiFi-nél az alvómódban megtartás mindig-re van állítva, ezt elfelejtettem megemlíteni. Sajnos sokaknál olvastam ezt a problémát külföldi fórumokban is, legfőképpen a Lollipop-ra való frissítés után. Elvileg arra a konklúzióra jutottak, hogy a telefon egyes routereket nem szeret, mert míg az egyiken kitűnően megy az alvómódos wifi, addig a másikon nem ugyanazzal a készülékkel. Ugyan még ezt nem sikerült kipróbálnom, mivel eddig csak egy wifi-hez csatlakoztam mióta megvan a telefon, de amint lesz lehetőségem máshol is ki fogom próbálni.

    A CM-nek sajnos igen szegényes a Privacy védelme :( Ezeket lehetett pl. +-ban állítani PDroid-nál: [link] , ez elég egyszerű és magától értetődő volt, viszont az XPrivacy-ban még több mindent lehet állítgatni: [link] , [link]. Sajnos még bele-bele futok abba, hogy egy-két privacy miatt nem tudok elindítani appot mert összeomlik :DDD , ilyenkor csak meg kell néznem és változtatnom az engedélyeket (pl. nem adtam internet elérést egy böngészőnek, vagy van, hogy az eszközazonosítás nélkül egyszerűen leáll a program). Így lassacskán ugyan rájövök pár dolog mikéntjére, de nyílván jobb lenne, ha vki aki már használ ilyet megosztaná a tapasztalatait.

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

Új hozzászólás Aktív témák