Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Karma #128 üzenetére

    "jobban szeretem az olvasható, ergonomikus, statikus oldalakat" vs. mekkora királyság, hogy az ebook-okban kis mozgó-fityegő-szüttyögő animációk vannak az oldalakon, mert a papír könyvekben ezt nem lehet megoldani, és ez mennyivel jobb... :U (tudom, ezt nem te mondtad, ha jól emlékszem, de akkor is...)

  • Integra

    titán

    válasz Karma #128 üzenetére

    nem, nem a te hibád, de nem is a flash-é, hanem az apple-é.
    ilyen egyszerű ez.
    annyira elvakultak vagytok egyik meg másik oldal mellett, hogy még a saját felhasználói "élményeteket" (muhaha) is alárendelitek a szent keresztes háborúnak..
    hát nem lenne jobb, ha simán csak működne a gépeden?
    most komolyan, ki a jó büdös francot érdekel, hogy az adott oldal html5-ben fut vagy flash-ben? működjön és kész. totálisan leszarom az egészet, menjen és nem érdekel a többi.
    ez kéne legyen mindenkinél a lényeg. nehogy már 2010-ben az legyen a világ legnagyobb baja, hogy egy kibaszott korszerű hardveren nem tud egyik vagy másik rendesen futni.. vicc.
    és akkor jön a standard duma, hogy szar az oldal mert flash-ben van megírva, és az almás nem látja. hát sztív dzsobszot kéne a jó büdös picsába elküldeni, hogy egy dilettáns fajankó és ne büntesse már szét a júzereit és nem a flashen szitkozódni, adobe-t szapulni..
    legyen már ennyi önkritikátok könyörögöm.

    ne érts félre, én most nem téged konkrétan támadlak, vagy almásokat, én egy folyamatot támadok, ami rengeteg helyen felbukkan más témakörben is. lassan már politikai szintre süllyed ez az egész adobe, google, ms vs apple történet flash kérdésben, holott ez egy szimpla technikai feladvány, amit megkell oldani. azt kéne már megérteni, hogy az kurvára nem megoldás, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene, "aki nincsen velem, az ellenem van" mentalitás.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák