Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sid87

    senior tag

    válasz Kasya #18 üzenetére

    A PlayIt egyáltalán nem érdekel, kár volt ezt a két témát egy helyre rakni.

    Remélem a sok negatív kommentből leszűrik a mobilarénasok hogy ezt nem kéne erőltetni.

    iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

  • sid87

    senior tag

    És a belépő ára is drágult ahogy látom.

    iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

  • sid87

    senior tag

    Köszönöm a részvételi lehetőséget Bognak.

    Először is egy ötlet: máskor jobban ki lehetne plakátolva hogy merre is van a Veletech, mert bár csak 3 csarnok volt, mégis tekeregtem míg oda értem. Lehet voltak olyanok ott akik nem is tudták hogy van olyan rész, és megnézték volna úgy hogy nem amiatt mentek.

    Kb. hulla szag volt abban a csarnokban (míg ott voltam, kb. 15-en lehettek a teremben, több hostes és kiállító személyzet volt mint nézelődő, eközben a másik két csarnokban megmozdulni is nehéz volt), és ezt az álló vizet egy katonának öltözött bajtársak által irányított kis robot dobta csak fel, egy kis időre. /lehet máskor többen voltak, simán benne van/
    Persze így nem kellett sorban állni hogy megfogdoss egy telót, szóval ez lehet pozitívum is. :).

    Nagyon hiányzott a Samsung, LG, HTC, kár hogy nem tudtak eljönni, velük lett volna teljes.

    Örültem viszont hogy megfoghattam pl. egy OnePlust One-t, és láthattam végre élőben Xiaomi telókat.

    Alapvetően engem nem érdekelnek a játékok, mégis sok időt töltöttem a másik két csarnokban is, jó hangulat volt, sok program (pankráció pl.) izgalmas versenyek (CS, LoL, stb.).

    Jól éreztem magam, csak a játékok miatt tuti nem jönnék el egy ilyen rendezvényre, de így ebbe a közegbe is beleszagolhattam

    További sok sikert, elhiszem hogy nehéz egy ilyet összehozni, meg hogy mindenkinek jó legyen, ettől függetlenül ezentúl is el fogok menni ha lesz.

    iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák