Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thaaleum

    aktív tag

    válasz sid87 #19 üzenetére

    Valószínűleg már le van szervezve, szóval visszavonni már nem nagyon fogják. :(

    „Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz sid87 #106 üzenetére

    Továbbra is hangsúlyoznunk kell, hogy ez a mostani rendezvény a PlayIT és a mi részünkről is egy pilot volt; nyilván nagyon sajnáljuk, ha voltak hiányosságok és ennek valaki kvázi megitta a levét, természetesen az efféle dolgokon igyekszünk javítani, pl. mostanra is adtunk ingyen jegyet azoknak, akik a PlayIT miatt féltek eljönni stb. Ez persze nem azt jelenti, hogy most is csak kritikát várunk és ingyenjegyeket adunk. :)

    A visszajelzések személyesen csak pozitívak voltak, egyelőre itt is jónak tűnik az összkép, és ami nagyon fontos, hogy a kiállítóink is jól érezték magukat. Hiányosságokat mi is láttunk, ígérgetni nem merek, de a következő dolgokat tavasszal megpróbáljuk megvalósítani:
    -A Mobilmementók rész látványosabb és nagyobb lesz, olyan jó program, hogy megérdemli, ahogy a gyűjteményt kezelő srácok is.
    -Nagyon örülnék, ha a modding terület nagyobb lehetne és megint lenne VMV, illetve talán helyi modding is. Ez persze sok összetevős, de a Prohardver közösségét és a kollégákat ismerve úgy gondolom, hogy megvalósítható.
    -Nyilván sokkal több céget igyekszünk majd mozgatni (most is igyekeztünk, de sok helyen erőforráshiány volt karácsony előtt). Most sajnos IT és telco területén is voltak hiányosságok (bár az új márkák ezt némileg ellensúlyozták), de egyelőre minden mostani cég azt mondta, hogy jönnek tavasszal is, illetve a hardveres oldalon is szinte biztosra vehető pár cég jelenléte. Telkós fronton jó esélyünk van az LG, a Lenovo, illetve a Firefox megjelenésére (ők most is majdnem jöttek, az Óbudai Egyetem mellett a standjuk felépült, végül Xboxokkal lett feltöltve), a Samsungra viszont sajnos kicsi, ők nem igazán jár(hat)nak több céget felvonultató rendezvényekre. Illetve én örülnék a BlackBerry-nek is, de ott a B2C nem fókusz. A megjelenő szolgáltatón keresztül mindenesetre külön kérni fogom, hogy lehessen tapogatni Samsung készülékeket is, őszintén szólva nem tudtam, hogy erre ekkora igény van. A HTC kérdőjeles sajnos, ott elég komoly céges változások vannak, pedig a mostani Veletech előtt ők minden egyes eseményünkön jelen voltak. :(
    -A workshop színpadot kicsit át kell alakítani, ez nekem volt egy elképzelésem/megvalósuló álmom, de nem pont úgy működött, ahogy reméltem, a fiatalok nem mertek kérdezni, pedig azért egy Kiss Norbitól vagy egy Gerendai Károlytól lehetett volna mit.
    -Esetleg több szimulátor, tuning show.

    Amiről jövő héten beszélni fog a két társaság: Veletech-only jegyek olcsóbban, külön bejárat a Veletech-only látogatóknak, családi jegy, több telkós akció a játékos és hardveres dolgok mellett. Ne vegyétek készpénznek, de speciel az én részemről adott az elhatározás, hogy tavasszal is együtt legyünk, ha így alakul, most sok időnk lesz kidolgozni a részleteket, biztos, hogy mindent jobban meg fogunk tudni csinálni, bár szerintem most sem volt rossz.

    Köszönöm a visszajelzéseket! :R

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák