Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz #13260800 #127 üzenetére

    Nézd, megértem azt, akinek fontos a háttér, meg a sok szines csicsa ikon. De nekem ez másodrangú. Nekem fontosabb a napirendem folyamatos nyomonkövetése, mivel már a reggelem is azzal telik, hogy mielött beérek dolgozni a 40 km-re levő melóhelyemre, mit kell elintézni. És ezt nem én irogatom be, hanem a cég használja a naptárat, és nekem folyamatosan szinkronizálja, mint ahogy a doksikat is. Vagy ahogy fontos, hogy lássam, mi történ a céges FB oldalakon, és kell a céges és privát levelezés is, ezért is van több postafiókom, spam-ot nem kapok, azt rendesen szűri a rendszer. Én nem használom zenehallgatásra a mobilt, de megértem azt, akinek ez a fontos, mint ahogy azt is akinek a háttér. Én pl azt sem tudom, mi a windows háttér az otthoni vagy a céges gépemen, mert szinte nem is látom, az alkalmazások eltakarják. De megértem azt, akinek ez is fontos.

    Senkit nem akarok rábeszélni WP7-re, nekem bejött, jó nekem. Ezzel a temát itt bezárom, nincs időm a fingfűrészelésre, ami itt folyik a droidosok részéről ebben a topicban

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák