Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mokus8

    tag

    válasz malor #1386 üzenetére

    Nekem is van ugyanilyen problémám. Én a napokban fedeztem fel, hogy a fekete képernyőn 3 helyen is sötétebb foltok vannak, ami nekem zavaró, mert nem 2 forint volt a telefon...
    Bár ezt full fehér háttérnél miért nem látni? Elvileg akkor is sötétebbnek kellene lennie azokon a helyeken, nem?
    Ez a problémám meg az (amit már korábban is írtam), hogy a hátlapon a led melletti kis hangszórónál megrepedt a műanyag. Na most ha ezekkel a problémákkal visszaviszem a készüléket (hova?) akkor van rá esély, hogy kicserélik?
    Mint írtad a kijelzőt kicserélik, de a hátlappal mit tudnak kezdeni? Hajszálrepedésről van szó, de engem akkor is zavar, főleg úgy, hogy fogalmam sincs hogyan repedt meg, ugyanis tudtommal semminek nem ütöttem oda. Végig tokban volt..

    Azt mondod, akkor, hogy vigyem egyenesen a Nokia üzletbe (valószínűleg én is a váci úti, vagy az arany jános utcaiba vinném) ezekkel a problémákkal?
    Azt írtad 1 hónap volt ez az egész macera...Ez alatt biztosítottak cserekészüléket?
    Került ez Neked valamibe?

    Köszi a válaszokat előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák