Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerzsol

    aktív tag

    Az n97 mini belassulásai és befagyásai sokszor előfordulnak? lehet frissítéssel orvosolni?
    Hallottam hogy kevésbé bírja az aksija ez mennyire jellemző és mit takar?

    Jelenleg vásárlás előtt állok és a
    -Samsung Galaxy 3 (37000HUF)
    -Nokia N97 mini (45000HUF)
    -LG Optimus 7 (36000HUF)
    között vacilálok..
    tudom mindegyik más op rendszer és mindegyiknek megvan a maga hibái és előnyei..
    Csak tanácsot kérnék.
    köszönöm..

    Nálam ezek játszank
    -Samsung Galaxy 3 Androidos.. Egyszerű kinézet, kegyetlen hosszú aksi üzemidő, de kicsit gyengébb kijelző és hiányzik a vaku telefonról és műanyag külső, ez nagyon zavar. Azt hallottam korábban hogy Samsungra nincsenek alkalmazások és nehéz összepárosítani a szgéppel, bár mióta van android lehet már egyszeűbb..
    -Nokia 97 mini – jó az a telefon, használam már ismerősömét. Néha belassul, sőt amivel én találkoztam ilyen percekre befagy és aztán működik tovább mintha mi se történt volna. ez már kevésbé tetszik benne. Fém ház. van billentyűzete ezek pozitívak
    -LG Optimus 7.. ez tud a legtöbbet mind közül technikailag, fém ház, kijelző csodás, annyi hogy az op rendszere (Windows mobile 7) rizikós. nagyon stabil és gyors, azonban viszonylag még új és vannak hiányosságai.. pl hogy csak angolul van a nyelve.. magyarul nincs. A Bluetotth-on meg nem lehet fájlt küldeni elviekben.. várok még a frissítésekre..

Új hozzászólás Aktív témák