Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvazár

    őstag

    válasz rizso #6897 üzenetére

    Nem vagyok én sem sym és okos-telefon guru, de tök fű sem vagyok a témához. Nekem ez a 2. sym-es telefonom, az elsőt 2,5 évig használtam, ezzel meg 3 hónapja küzdöm, és eddig ugyan olyan instabil.
    A réginél kitudtam alakítani olyan apps parkot amivel stabilan működött, de elég rögös volt az út. N8 esetén még nem tartok ott. Azt már elértem, hogy a mostani kialakítással nem fagy le, és nem szakítja meg a hívásaimat sem, viszont eseteként kidob a programokból. :(((

    Frissítés nincs a telefonomon, mert még készül hozzá, így nem tudom utána milyen lesz. :F

    A sym-et meg már ámblokk kezdem megutálni.

    Bár nem ide tartozik, de ismerősöm kapott egy E52-t és alig kettő hét alatt 3x fagyott le neki úgy, hogy csak telefonálásra használja meg SMS írásra. Mivel a telefonhoz tök fű, ezért a háttér megváltoztatásán kívül semmit sem csinált neki, és semmit sem telepített rá. Tehát bárki bármit mond, a sym önmagában is instabil. :(

    Tudom a többi sem jobb, de csak ezzel van tapasztalatom.
    (Ez így nem igaz, mert használtam már egy napig X10-et, meg láttam már droidot megfagyni is. A WM meg úgy kezelhetetlen ahogy van. (Jól írtam a WM és nem a WP.) WP-t meg iOS-t meg csak boltokban, és kiállításokon nyomkodtam, azokkal ott nem volt bajom.)

    Eladó cuccaim: -

Új hozzászólás Aktív témák